Aukcja nr 9

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  FRANCJA
1085 FRANCJA
medalik b.d., sygnowany DEN JEUFF (Denon i Jeuffroy- Francja), Aw: Głowa Napoleona i napis, Rw: Dwaj antyczniwojownicy dźwigający cesarza na tarczy i napisy, srebro 1..
50 zł
90 zł
1086 FRANCJA
medal sygnowany ANDRIEU F na awersie i ANDRIEU F i DENON DIR na rewersie, wybity w 1807 r. z okazjizdobycia Gdańska przez wojska Napoleona, Aw: Popiersie Napoleona i ..
150 zł
120 zł
1087 FRANCJA
medal sygnowany ANDRIEU F, wybity w 1811 r. z okazji chrztu króla Rzymu, syna Napoleona, Aw: PopiersieNapoleona w lewo, Rw: Napoleon trzymający syna nad chrzcielnicą,..
100 zł
80 zł
1088 FRANCJA
medal autorstwa Guillaume Dupré z okazji urodzin Delfina 1603 r. Aw: Popiersia Henryka IV i Marii Medycejskiej,Rw: Król i królowa zawierający sojusz, między nimi dzie..
500 zł
1089 FRANCJA
medal sygnowany DANIEL DUPUIS wybity w 1900 r. poświęcony Mennicy Paryskiej i zakończeniu wieku XIX-go,Aw: Uskrzydlony geniusz na tle narzędzi menniczych i napis : MO..
120 zł
1090 FRANCJA
Lotaryngia, Aw: Popiersie Fryderyka i napis wokoło, Rw: Popiersie Jolanty, napis wokoło, brąz 47.8 mm, 50.17 g.,ładna stara patyna
100 zł
1091 FRANCJA
plakieta dwustronna, sygnowana G. DUPRE, Aw: Biblijna scena modlitwy, Rw: Krajobraz pustynny z krzewamicierniowymi, nad którymi unoszą się ptaki, w środku napis w czt..
60 zł
1092 FRANCJA
plakieta dwustronna w formie obrazu w ramkach, wybita w 1930 r. z okazji Kongresu Narodowego w Algerze, Aw:Widok portu w Algerze i napisy, Rw: Widok portu w Algerze z..
60 zł
90 zł
1093 FRANCJA
medal sygnowany BORREL poświęcony kanonikowi Ch. Michel abbé de L’Eppée z okazji założenia przez niegozakładu dla głuchoniemych w 1750 r.. Aw: Popiersie kanonika i na..
120 zł
1094 FRANCJA
plakieta dwustronna sygnowana Rene Baudichon, wybita w 1933 r. z okazji Wystawy Przemysłowej w Algerii,Aw: Napis w ozdobnym kartuszu na tle gałązek dębowych i oliwnyc..
50 zł