Aukcja 9 / 1089

USD/PLN: 2.420 | EUR/PLN: 3.210 | data: 20-05-1995
Jesteś w: A9  MEDALE  FRANCJA

medal sygnowany DANIEL DUPUIS wybity w 1900 r. poświęcony Mennicy Paryskiej i zakończeniu wieku XIX-go,Aw: Uskrzydlony geniusz na tle narzędzi menniczych i napis : MONNAIE DE PARIS, Rw: Kobieta siedzącaw chmurach pisząca w księdze 1900 i małe putto podtrzymujące księgę, Ca 139, ładna patyna

Numer: 1089
Opis: FRANCJA. medal sygnowany DANIEL DUPUIS wybity w 1900 r. poświęcony Mennicy Paryskiej i zakończeniu wieku XIX-go,Aw: Uskrzydlony geniusz na tle narzędzi menniczych i napis : MONNAIE DE PARIS, Rw: Kobieta siedzącaw chmurach pisząca w księdze 1900 i małe putto podtrzymujące księgę, Ca 139, ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 96 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1039