Aukcja nr 78

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022
Jesteś w: A78  LITERATURA NUMIZMATYCZNA
225 WYDAWNICTWA POLSKIE
Jan Albertrandi – Zabytki Starożytności Rzymskich. W pieniądzach, pospolicie Medalami zwanych, czasów Rzpltey i szesnastu pierwszych Cesarzów, zbioru ś. p. Stanisława..
1 000 zł
1 000 zł
226 WYDAWNICTWA POLSKIE
Roczniki Towarzystwa Warszawskiego Przyjacioł Nauk. Tom Czwarty; Warszawa, 1807; 677 stron, format ok. A5, twarda oprawa introligatorska; zbiór prac odnoszących się d..
300 zł
320 zł
227 WYDAWNICTWA POLSKIE
Hugo Freiherrn von Saurma-Jeltsch – Schlesische Münzen und Medaillen. Namens des Vereins für das Museum Schlesischer Alterthümer; Breslau, 1883; 80 stron i 55 tablic ..
600 zł
480 zł
228 WYDAWNICTWA POLSKIE
Katalog - „Catalogue de la collection des medailles et monnaies polonaises du comte Emerjiic Hutten-Czapski VOL. V” Cracovie, 1916. Stron 126 + Index (152), pozycji 1..
2 400 zł
1 920 zł
229 WYDAWNICTWA POLSKIE
Dr. Marian Gumowski „Mennica Wileńska w XVI i XVII wieku” Warszawa 1921. Stron 200, tablic 18. Chronologiczny i szczegółowy opis monet bitych w ciągu dwustu lat dział..
1 100 zł
880 zł
230 WYDAWNICTWA POLSKIE
Mennica Państwowa w Warszawie. Sprawozdanie z organizacji i działalności w latach 1924–1925–1926; Warszawa, 1927; 55 stron formatu B5, oprawa kartonowa; dwujęzyczne (..
250 zł
850 zł
231 WYDAWNICTWA POLSKIE
Adam Więcek – Sebastian Dadler, medalier gdański XVII wieku; Gdańsk, 1962; 146 stron, 54 tablice, format A4, twarda oprawa introligatorska z zachowaną oryginalną okła..
300 zł
340 zł
232 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
A Banti., L. Simonetti – Corpus Nummorum Romanorum, 10 tomów (4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18); Firenze 1974–1979; format ok. A4, 307 + 328 + 277 + 340 + 329 + 319 +..
750 zł
600 zł
233 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
Владимир Биткин – Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin – Composite catalogue of russian coins); Киев, 2003; 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę; ..
1 000 zł
800 zł
234 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
Emanuela Nohejlova – Pratowa „Koszycki skarb. Monety z XV – XVII w.” Praha 1948. Stron 360, pozycji 1755, tablic 16. Opis skarbu znalezionego w 1935 r., składającego ..
250 zł
200 zł
235 KATALOGI AUKCYJNE
Catalog der Polnischen Münzen und Medaillen der Mathy’schen Sammlung deren öffentliche Versteigerung auf Veranlassung des Besitzers in Danzig; Danzig, 2.08.1858; 164 ..
500 zł
0 zł
236 KATALOGI AUKCYJNE
Verzeichniss einer reichen Sammlung von Münzen und Medaillen in Gold, Silber, Bronze u. s. w.; (Slg. Fürst Pless); Berlin, 23.10.1865; 462 strony opisujące 3.750 pozy..
2 500 zł
2 000 zł
237 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Adolph E. Cahn „Rheinische Sammlung von Münzen des Mittelalters und der Neuzeit” Frankfurt a. M., 15. Januar 1929. Stron 132, pozycji 2272, tablic 32..
750 zł
600 zł
238 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Brüder Egger „Collection des Herrn Grafen Z….” Wien, 30. November 1896. Stron 62, pozycji 1463, tablic 3. Katalog zbioru monet i medali, w tym polski..
850 zł
750 zł
239 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Ludwig Grabow „Gold-Münzen und Medaillen” Rostock, 6.-7. Mai 1940. Stron 36, pozycji 736, tablic 15. Aukcja złotych monet i medali, w tym polskich. N..
850 zł
680 zł
240 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Leo Hamburger „Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki” Frankfurt a. M., 16. November 1873. Stron 200, pozycji 4573. Aukcja zbior..
1 100 zł
880 zł
241 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny L.&L. Hamburger „Sammlung von Mittelalter und modernen Münzen und Medaillen. Sammlung Polnischer Münzen des Herrn Grafen Heinrich Stecki (II. Abtheil..
1 250 zł
1 000 zł
242 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Joseph Hamburger „Max Ritter von Wilmersdörffer sehe Münzen und Medaillen-Sammlung. Russland, Polen, Baltischen Ländern, Schweden, Dänmark, Norwegen”..
1 250 zł
1 000 zł
243 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Leo Hamburger „Münzen und Medaillen Mittelalters und der Neuzeit” Frankfurt am Main, 23. October 1911. Stron 110, pozycji 1911, tablic 26. Katalog mo..
1 000 zł
800 zł
244 KATALOGI AUKCYJNE
Katalog aukcyjny Leo Hamburger „Sammlung Vogel. Abteilung 3. Brandenburg - Preussen, Braunschweig” Frankfurt Am Main, 19. Januar 1925. Stron 56, pozycji od 1342 do 24..
850 zł
680 zł