Aukcja 78 / 236

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022

Verzeichniss einer reichen Sammlung von Münzen und Medaillen in Gold, Silber, Bronze u. s. w.

Numer: 236
Opis: KATALOGI AUKCYJNE. Verzeichniss einer reichen Sammlung von Münzen und Medaillen in Gold, Silber, Bronze u. s. w.; (Slg. Fürst Pless); Berlin, 23.10.1865; 462 strony opisujące 3.750 pozycji, format ok. B6, twarda oprawa introligatorska; na wewnętrznej stronie okładki wklejony exlibris, przy wszystkich pozycjach dopisane ceny osiągnięte, lekko przybrudzone strony 112–113 i 352–353, bardzo trudno dostępny katalog, zwłaszcza tak ładnie zachowany.
Stan: ,
Data sprzedaży: 14-05-2022
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 000 zł

Ilość odsłon: 497