Aukcja nr 78

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022
232 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
A Banti., L. Simonetti – Corpus Nummorum Romanorum, 10 tomów (4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 17, 18); Firenze 1974–1979; format ok. A4, 307 + 328 + 277 + 340 + 329 + 319 +..
750 zł
600 zł
233 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
Владимир Биткин – Сводный каталог монет России (Vladimir Bitkin – Composite catalogue of russian coins); Киев, 2003; 1029 stron formatu A4, oprawa twarda w ekoskórę; ..
1 000 zł
800 zł
234 WYDAWNICTWA ZAGRANICZNE
Emanuela Nohejlova – Pratowa „Koszycki skarb. Monety z XV – XVII w.” Praha 1948. Stron 360, pozycji 1755, tablic 16. Opis skarbu znalezionego w 1935 r., składającego ..
250 zł
200 zł