Aukcja 78 / 228

USD/PLN: 4.460 | EUR/PLN: 4.640 | data: 14-05-2022

Katalog - „Catalogue de la collection des medailles et monnaies polonaises du comte Emerjiic Hutten-Czapski VOL. V” Cracovie, 1916. Stron 126 + Index (152), pozycji 1059, tablica 1, ryciny w tekście. Kolekcja monet i medali hrabiego Emerica Hutten-Czapskiego, tom V. Oprawa introligatorska w półskórek ze złotymi literami na grzbiecie. Notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 10992, Grierson 197, M. Gumowski „Bibliografia Numizmatyki Polskiej” poz. 3640. Stan bardzo dobry.

Numer: 228
Opis: WYDAWNICTWA POLSKIE. Katalog - „Catalogue de la collection des medailles et monnaies polonaises du comte Emerjiic Hutten-Czapski VOL. V” Cracovie, 1916. Stron 126 + Index (152), pozycji 1059, tablica 1, ryciny w tekście. Kolekcja monet i medali hrabiego Emerica Hutten-Czapskiego, tom V. Oprawa introligatorska w półskórek ze złotymi literami na grzbiecie. Notowania: E.E. Clain-Stefanelli poz. 10992, Grierson 197, M. Gumowski „Bibliografia Numizmatyki Polskiej” poz. 3640. Stan bardzo dobry.
Stan: ,
Data sprzedaży: 14-05-2022
Cena szacunkowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 1 920 zł
Cena wylicytowana: 1 920 zł

Ilość odsłon: 483