Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
377 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Poznań; nienotowa w tym typie odmiana bez liter V-I przy hakach; Iger P.94.7.a/-; kolorowa patyna, rzadki
250 zł
700 zł
378 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Poznań; korona króla z trójlistkiem; Iger P.95.1.a (R); moneta z pięknym blaskiem menniczym
250 zł
440 zł
379 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Poznań; Iger P.95.6.a (R1); patyna, rzadki typ popiersia w tym roczniku - korona z trójlistkiem i łukami
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
400 zł
380 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1596, Poznań; na awersie z końcówką M D L; Iger P.96.4.a; kolorowa patyna
200 zł
550 zł
381 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Poznań; z napisem SIG 3; Iger P.97.2.g/b; patyna, bardzo ładny
II/II+
EF/EF+
200 zł
550 zł
382 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak bez daty, Poznań; Iger P.bd.1.a (R5) - trojak z cechami rocznika 1596; niecentrycznie wybity, ale bardzo rzadki
1 000 zł
1 400 zł
383 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Bydgoszcz; szeroka głowa króla, końcówka napisu P M D L na rewersie u dołu haki i litery V-I; Iger B.95.2.b/a; piękny
250 zł
380 zł
384 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Bydgoszcz; szeroka głowa króla, końcówka napisu PO M D L na rewersie u dołu haki i litery V-I; Iger B.95.2.c/a; patyna, bardzo ładny stan zachowania monety
250 zł
900 zł
385 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Bydgoszcz; wariant z rozetkami na rewersie; Iger B.98.2.c (R2); rzadki typ monety
300 zł
440 zł
386 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1598, Bydgoszcz; odmiana z literą B z prawej strony herbu Lewart; Iger B.98.5.c; kolorowa patyna, bardzo ładny
200 zł
400 zł
387 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1601, Bydgoszcz; Iger B.01.1.b/a (R); kolorowa patyna, ładnie zachowany egzemplarz
200 zł
380 zł
388 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1594, Wschowa; na awersie znak menniczy ruszt na końcu napisu otokowego i SIGI; Iger W.94.1.b; bardzo ładny
250 zł
700 zł
389 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Wschowa; Iger W.97.1.-/d; ciekawy wariant z nienotowną odmianą napisową M.D.LIT
250 zł
550 zł
390 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1599, Wschowa; odmiana z napisem SIG III; Iger W.99.1.b; patyna, bardzo ładnie zachowany
200 zł
480 zł
391 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1601, Wschowa; litera F przy Orle; Iger W.01.1.b; patyna, ładnie zachowany
300 zł
440 zł
392 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Lublin; odmiana ze znakiem Topór, skrócona data 9-5 poniżej; Iger L.95.2.a (R5), Kop 1014 (R5), Tyszkiewicz 25 mk; rzadki
III/III+
VF/VF+
2 000 zł
2 000 zł
393 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1595, Lublin; z herbem Lewart dzielącym datę; Iger L.95.6.a (R); ładnie zachowany
II-/III+
EF-/VF+
250 zł
450 zł
394 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Lublin; skrócona data na dole z lewej strony rewersu; Iger L.97.3.a (R2); rzadki
500 zł
800 zł
395 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Lublin; odmiana z monogramem Melchiora Reysnera w tarczy; Iger L.97.24.e (R4); kolorowa patyna, rzadki
1 000 zł
1 200 zł
396 Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne
trojak 1597, Lublin; duże popiersie z rurkowatą kryzą, na rewersie z monogramem Melchiora Reysnera bez obwódki; Iger L.97.25.b (R1); kolorowa patyna
300 zł
360 zł