Aukcja 67 / 390

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

trojak 1599, Wschowa

Numer: 390
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne. trojak 1599, Wschowa; odmiana z napisem SIG III; Iger W.99.1.b; patyna, bardzo ładnie zachowany
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 480 zł

Ilość odsłon: 135