Aukcja nr 67

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016
Jesteś w: A67  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632  miasto Ryga
436 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1590, Ryga; mała głowa króla; Iger R.90.1.b, Gerbaszewski 7; patyna, piękny stan zachowania
250 zł
700 zł
437 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1590, Ryga; rzadki typ monety z dużą głową króla; Iger R.90.2.c (R2), Gerbaszewski 17; patyna, pięknie zachowany
1 000 zł
1 100 zł
438 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1590, Ryga; rzadki typ monety z dużą głową króla; Iger R.90.2.a (R3), Gerbaszewski 3 var.; patyna, bardzo ładny
1 000 zł
3 200 zł
439 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1592, Ryga; Iger R.92.1.e, Gerbaszewski 13; patyna, piękny
250 zł
650 zł
440 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1619, Ryga; mała głowa króla, ostatni rok emisji trojaków w Rydze; Iger R.19.1.a (R3), Gerbaszewski 1.18, Tyszkiewicz 3 mk; rzadki i bardzo ładny
1 250 zł
1 200 zł
441 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
trojak 1619, Ryga; mała głowa króla, ostatni rok emisji trojaków w Rydze; Iger R.19.1.a (R3), Gerbaszewski 1.20, Tyszkiewicz 3 mk; niecentrycznie wycięty, ale bardzo ..
1 000 zł
850 zł
442 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
anomalny trojak z datą 1566, naśladujący mennicę ryską; Iger -, Gerbaszewski -; srebro dobrej próby 2.45 g; moneta nieopisana w literaturze - informacja podana w Ilus..
2 000 zł
1 600 zł
443 Zygmunt III Waza 1587-1632 / miasto Ryga
grosz 1617, Ryga; Aw: Tarcza herbowa pod koroną i napis w otoku SIGIS III D G REX PO M DL, Rw: Jabłko królewskie, w otoku herb Lis i skrzyżowane klucze (herb Rygi), i..
I/I-
UNC/UNC-
3 000 zł
4 600 zł