Aukcja 67 / 391

USD/PLN: 4.150 | EUR/PLN: 4.400 | data: 26-11-2016

trojak 1601, Wschowa

Numer: 391
Opis: Zygmunt III Waza 1587-1632 / monety koronne. trojak 1601, Wschowa; litera F przy Orle; Iger W.01.1.b; patyna, ładnie zachowany
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 26-11-2016
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 440 zł

Ilość odsłon: 133