Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
624 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, odmiana z kropką przed pochodnią; złoto 3.48 g; Plage 269, Bitkin 1, H-Cz. 3659 (R), Berezowski 37.50 zł, Fr. 114; bardzo ładnie zachowany
5 000 zł
6 000 zł
625 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa; Plage 272, Bitkin 2 (R), subtelna patyna, minimalne uszkodzenia na obrzeżu, ale piękna prezencja, z wyśmienitym blaskiem menniczym
I/I-
UNC/UNC-
2 000 zł
3 200 zł
626 Powstanie Listopadowe 1830-1831
2 złote 1831, Warszawa, odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz; Plage 273, Bitkin 4; bardzo ładnie zachowany egzemplarz
II+/I-
EF+/UNC-
600 zł
2 600 zł
627 Powstanie Listopadowe 1830-1831
10 groszy 1831, Warszawa, odmiana z prostymi łapami Orła, na rewersie nad wiązaniem wieńca 2 małe gałązki; Plage 276, Bitkin 7; piękne, moneta w pudełku PCGS - Genui..
1 000 zł
1 600 zł