Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
614 monety w oblężeniu Zamościa 1813
2 złote 1813, Zamość, odmiana z dłuższymi gałązkami wieńca i dużą bombą, w dacie cyfry 1 i 3 blisko siebie; Plage 125, Bitkin 5 (R2), Berezowski 5 zł; złocone, bardz..
2 500 zł
2 800 zł
615 monety w oblężeniu Zamościa 1813
2 złote 1813, Zamość, odmiana z dłuższymi gałązkami wieńca i dużą bombą, w dacie cyfry 1 i 3 blisko siebie; Plage 125, Bitkin 5 (R2), Berezowski 5 zł; przyzwoicie za..
2 000 zł
2 100 zł
616 monety w oblężeniu Zamościa 1813
6 groszy 1813, Zamość; Plage 120, Bitkin 9 (R3), H.Cz. 6032 (R3), Berezowski 30 zł; bardzo rzadka odmiana bez napisu otokowego, ładnie zachowane, egzemplarz z kolekc..
15 000 zł
18 000 zł
617 monety w oblężeniu Zamościa 1813
6 groszy 1813, Zamość, odmiana z napisem otokowym na rewersie; Plage 121, Bitkin 7 (R3), H.Cz. 3490, Berezowski 15 zł; wada blachy, ale ładny stan zachowania jak na ..
6 000 zł