Aukcja nr 61
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
82 | POLSKA / Bolesław III Krzywousty 1102-1138 brakteat protekcyjny; Klęczący książę przed św. Wojciechem, wokoło napis BOLEZLAV i wstecznie ALBERTVS; Str. tabl. XIII, Such. XI/XII w. XV/2 , Kop. 47, Gum-H. 81, Gu.. |
II- EF- |
3 000 zł 4 400 zł
83 | POLSKA / Bolesław III Krzywousty 1102-1138 denar; Aw: Rycerz przebijający włócznią smoka; Rw: Krzyż patriarchalny, w polach gwiazdy; Str. 39, Such. XIV, Kop. 44; srebro 0.44 g, patyna |
500 zł 675 zł
84 | POLSKA / Bolesław III Krzywousty 1102-1138 denar; Aw: Rycerz przebijający włócznią smoka; Rw: Krzyż patriarchalny, w polach gwiazdy; Str. 39, Such. XIV, Kop. 44; srebro 0.63 g, przyzwoity stan zachowania |
II- EF- |
600 zł 850 zł