Aukcja nr 61

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  ŚREDNIOWIECZE  NIDERLANDY
48 NIDERLANDY / Deventer, Henryk II 1002-1024
denar; Aw: Napis REX, wokoło napis; Rw: Krzyż z kulkami w kątach, wokoło napis; Dbg. 91, Ilisch 1.5; srebro 0.97 g, gięty, patyna
300 zł
49 NIDERLANDY / Brabancja
naśladownictwo denara typu kolońskiego z końca X w.; Aw: Krzyż z kulkami w kątach, wokoło imitacja napisu OTTO IMPERATOR; Rw: Zniekształcony napis S COLONIA A; Ilisch..
200 zł
480 zł