Aukcja 61 / 123

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015

brakteat XIII/XIV w.

Numer: 123
Opis: POLSKA / Kolekcja brakteatów guziczkowych emitowanych lub będących w obiegu na ziemiach polskich z XIII i XIV w.. brakteat XIII/XIV w.; Krzyż grecki o rozszerzonych i wklęsłych zakończeniach ramion, poza wałem otokowym na przedłużeniach ramion krzyża pary równoległych kresek; Przyłęk 10 var.; srebro 15 mm, 0.31 g, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 320 zł

Ilość odsłon: 1204