Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE
936 POLSKA
Okręgowa Małopolska Wystawa we Lwowie w 1934 r., -niesygnowany medal nagrodowy, Aw: W wieńcu napis ZA PRACĘ I ZASŁUGĘ, w otoku KOMITET OKRĘG. MAŁOP. WYSTAWY JUBILEUSZ..
1 000 zł
1 100 zł
937 POLSKA
Pierwsza Podróż Statku M/S Piłsudski 1935 r., Aw: Dziób statku na morzu, Rw: Mapa świata i linia łącząca porty w Nowym Yorku i Gdyni, brąz 40 mm, Strzałkowski 765 (RR..
200 zł
180 zł
938 POLSKA
medale XV ROCZNICA ODZYSKANIA DOSTĘPU DO MORZA, 1935, autorstwa Tadeusza Breyera, Aw: Sylwetka statku w prawo. Poniżej napis: „M/S PIŁSUDSKI”. W otoku: W XV-LECIE ODZ..
250 zł
939 POLSKA
Ignacy Mościcki -medal sygnowany J.AVMILLER wybity w 1936 r., z okazji 10-lecia objęcia urzędu Prezydenta RP, Aw; Popiersie w lewo, obok znak Mennicy Warszawskiej i n..
1 000 zł
800 zł
940 POLSKA
medal na pamiątkę Złotych Godów Małżeńskich autorstwa Józefa Aumillera 1937 r, Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sygnatura J.AVMILLER i znak Menn..
500 zł
400 zł
941 POLSKA
Józef Stalin -stempel do jednego z pierwszych medali wykonanych w Mennicy Państwowej w 1951 r., projekt Stefan Rufin Koźbielewski, Paszkowycz 2/51, stal 55 mm
400 zł
1 200 zł
942 AUSTRIA
Wiedeń -medal 6-cio dukatowy bez daty (2 poł XIX w.) sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w lewo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Panorama Wiedni..
4 000 zł
3 500 zł
943 FRANCJA
Napoleon Bonaparte I Konsul, -medal sygnowany MERCIE wybity z okazji wizyty Napoleona Bonaparte w Lyonie w 1803 r., Aw: Popiersie w prawo i napis EO FAVENTE RESTITUTI..
400 zł
944 NIEMCY
medal nagrodowy sygnowany M&W ST (Mayer & Wilhelm) z Wystawy Filatelistycznej w Cassel 1914 r., Aw: Postać kobieca na tle dyliżansu pocztowego, pociągu i statków, wok..
10 000 zł
8 000 zł
945 ROSJA
Katarzyna II, -żeton wybity w 1790 r., z okazji pokoju ze Szwecją 3 sierpnia 1790 r., Aw: Poziomy napis, МЙРЪ СЪ / ШВЕЦIЕЮ / ЭАКЛЮЧЕНЪ / 3 АВГУСТА 1790 Г Rw: Gałązka ..
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
946 ROSJA
Aleksander I -medal koronacyjny 1801, sygnowany C. Leberecht F., Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Б М АЛЕКСАНДРЪ I ИМПЕРАТОРЪ И САМОДЕРЖЕЦЪ ВСЕРОСС Rw: Kolumna n..
12 500 zł
947 ROSJA
Mikołaj II - żeton koronacyjny 14 Maja 1896, Aw: Monogram Mikołaja II i jego żony Aleksandry Fiodorownej, powyżej dwugłowy Orzeł carski z gałązkami oliwnymi i napis К..
250 zł
480 zł
948 WATYKAN
Pius XI, -medal sygnowany MISTERUZZI wybity w 1923 r., Aw: Popiersie w lewo i napis PIVS XI PONT MAX ANNO II, Rw: Postacie św. Tomasza z Akwinu, Dantego, Beatrycze, J..
400 zł