Aukcja 57 / 939

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  POLSKA

Ignacy Mościcki -medal sygnowany J.AVMILLER wybity w 1936 r., z okazji 10-lecia objęcia urzędu Prezydenta RP, Aw

Numer: 939
Opis: POLSKA. Ignacy Mościcki -medal sygnowany J.AVMILLER wybity w 1936 r., z okazji 10-lecia objęcia urzędu Prezydenta RP, Aw; Popiersie w lewo, obok znak Mennicy Warszawskiej i napis wokoło PROFESOR IGNACY MOŚCICKI, Rw: Napis poziomy 1926 X 1936 / W DZIESIĄTĄ ROCZ- / NICĘ OBJĘCIA..., srebro 60 mm, 113.93 g, Strzałkowski 807 (R), na nieco uszkodzonym obrzeżu punca srebra i znak Mennicy Państwowej, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 07-06-2014
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 937