Aukcja nr 57

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.070 | data: 07-06-2014
Jesteś w: A57  MEDALE  AUSTRIA
942 AUSTRIA
Wiedeń -medal 6-cio dukatowy bez daty (2 poł XIX w.) sygnowany K.L. ( Konrad Lange), Aw: Popiersie Chrystusa w lewo i napis wokoło SALVATOR MVNDI, Rw: Panorama Wiedni..
4 000 zł
3 500 zł