Aukcja nr 56

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
473 Księstwo Warszawskie 1807-1815
dwuzłotówka (1/3 talara) 1812, Warszawa, Plage 111, piękna, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
1 500 zł
4 200 zł
474 Księstwo Warszawskie 1807-1815
dwuzłotówka (1/3 talara) 1813, Warszawa, Plage 112, na awersie minimalna wada blachy
600 zł
750 zł
475 Księstwo Warszawskie 1807-1815
5 groszy 1812, Warszawa, Plage 97, moneta przebita z 1/24 talara pruskiego, patyna
250 zł
200 zł
476 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Plage 125, ładnie wybite i pięknie zachowane
3 000 zł
3 000 zł
477 Monety w oblężeniu Zamościa
2 złote 1813, Zamość, Plage 125
2 000 zł
1 800 zł
478 Monety w oblężeniu Zamościa
6 groszy 1813, Zamość, Plage 121, bardzo rzadkie, egzemplarz z aukcji WCN 46/473
7 500 zł
7 000 zł
479 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1822, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 7, Bitkin 810 (R1), Fr. 107, minimalne uszkodzenie na obrzeżu, ładny egzemplarz z patyną
25 000 zł
20 000 zł
480 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1816, Warszawa, Plage 32, Bitkin 825, patyna
1 000 zł
1 100 zł
481 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, minimalnie justowane
II-/III+
EF-/VF+
1 000 zł
800 zł
482 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1830, Warszawa, Plage 39, Bitkin 987, ładnie zachowane, patyna
1 500 zł
2 200 zł
483 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładnie zachowany, patyna
1 500 zł
1 300 zł
484 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
1 złoty 1832, Warszawa, Plage 77 (R), Bitkin 1003, na awersie drobna wada błachy, minimalnie justowany, ale ładny egzemplarz
1 250 zł
1 100 zł
485 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182, wyśmienite
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
340 zł
486 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1192, moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS 66, wyśmienite
400 zł
800 zł
487 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, kropka przed pochodnią, złoto 3.49 g, Plage 269
5 000 zł
5 500 zł
488 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, ale piękny egzemparz
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
3 400 zł
489 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, minimalnie justowane, patyna
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
1 900 zł
490 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, piękne
600 zł
2 200 zł
491 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, moneta w pudełku firmy NGC z oceną MS 62 BN, minimalna wada bicia, ale piękny egzemplarz
600 zł
2 200 zł
492 Powstanie Listopadowe 1830-1831
3 grosze, 1831, Warszawa, łapy Orła proste, Iger PL.31.1.a (R), Plage 282, patyna
200 zł
340 zł