Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MONETY ZAGRANICZNE
1136 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892 (АГ), Petersburg, Bitkin 76, Kazakov 762, ładna patyna, rzadki rocznik, pięknie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
3 000 zł
5 800 zł
1137 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
25 kopiejek 1894 (АГ), Petersburg, Bitkin 97, Kazakov 798
500 zł
1 700 zł
1138 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
5 rubli 1910 ЭБ, Petersburg, złoto 4.30 g, Bitkin 36 (R), Kazakov 377, pięknie zachowane i rzadkie
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
5 200 zł
1139 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
50 kopiejek 1914 (ВС), Petersburg, odmiana wybita głebokim stemplem, Bitkin 94 (R), Kazakov 463, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
750 zł
2 000 zł
1140 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1895, Petersburg, Bitkin 95, Kazakov 13, piękny egzemplarz z ładną patyną
500 zł
1 400 zł
1141 ROSJA / Mikołaj II 1894-1917
25 kopiejek 1896, Petersburg, Bitkin 96, Kazakov 43, wyśmienity egzemplarz z ładną patyną
400 zł
2 400 zł
1142 WĘGRY
goldgulden, Aw: Madonna z Dzieciątkiem i napis wokoło, Rw: Św. Ładysław i napis wokoło, odmiana z polskim Orłem pod Madonną oraz znakami \h-lew\" po bokach św. Ładysł..
4 000 zł
3 200 zł
1143 WIELKA BRYTANIA
Jerzy III 1760-1820, 1/2 gwinei 1797, Londyn, złoto 4.20 g, Spink 3735, Fr. 362, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 500 zł
2 400 zł
1144 WIELKA BRYTANIA
William IV 1830-1837, 1 suweren (funt) 1832, Londyn, złoto 7.99 g, Spink 3829B, Fr. 383, wyśmienity stan zachowania
6 000 zł
6 800 zł