Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MONETY ZAGRANICZNE  ROSJA
1117 ROSJA / Elżbieta I 1741-1762
2 ruble 1756, Krasnyj Dwor, odmiana ВСЕРОС: i krótki ogon Orła, złoto 3.19 g, Diakov 383 (R1), Bitkin 54 (R), Yusupov 1/2, drobne uszkodzenia boku monety, rzadkie
2 500 zł
5 500 zł
1118 ROSJA / Elżbieta I 1741-1762
griwiennik 1757, Krasnyj Dwor, Diakov 441, Bitkin 232, Yusupov 1, minimalnie niecentrycznie wybity, ale piękny, wyszukany egzemplarz
1 000 zł
2 100 zł
1119 ROSJA / Katarzyna II 1762-1796
rubel 1780 СПБ / ИЗ, Petersburg, Diakov 403, Bitkin 228, Yusupov 2
600 zł
1 000 zł
1120 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
5 rubli 1824 СПБ-ПС, Petersburg, złoto 6.52 g, Bitkin 23, rzadkie i bardzo ładne
12 500 zł
10 000 zł
1121 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
2 kopiejki 1802 EM, Jekaterinburg, Bitkin 307, Brekke 74, rysy na rewersie
250 zł
360 zł
1122 ROSJA / Aleksander I 1801-1825
Gruzja, 2 abazi 1809 (ჩყთ) / AK, Tbilisi, Bitkin 730, patyna
300 zł
850 zł
1123 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1847 СПБ-АГ, Petersburg, złoto 6.51 g, Bitkin 29, piękne, egzemplarz z aukcji WCN 45/987
I/I-
UNC/UNC-
3 500 zł
4 600 zł
1124 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1853 СПБ-АГ, Petersburg, złoto 6.56 g, Bitkin 36, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
3 500 zł
3 900 zł
1125 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
3 ruble 1828 СПБ, Petersburg, platyna 10.33 g, Bitkin 73 (R1), wybite stemplem lustrzanym, ale lekko wytarte tło, mimo to wspaniałe lustro, duża rzadkość, moneta z au..
15 000 zł
22 000 zł
1126 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
rubel 1826 СПБ-НГ, Petersburg, Bitkin 103 (R)
II-/III+
EF-/VF+
500 zł
4 400 zł
1127 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1829 СПБ-НГ, Petersburg, Bitkin 128, patyna
400 zł
850 zł
1128 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1848 СПБ-HI, Petersburg, Bitkin 299, tęczowa patyna, wyśmienite
300 zł
1 300 zł
1129 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
25 kopiejek 1851 СПБ-ПА, Petersburg, Bitkin 302, tęczowa patyna, pięknie zachowane
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
550 zł
1130 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
Gruzja, 2 abazi 1830 (ჩყლ) / AT, Tbilisi, Bitkin 958
300 zł
600 zł
1131 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1877 СПБ-HI, Petersburg, złoto 6.57 g, Bitkin 25
3 000 zł
3 000 zł
1132 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1858 СПБ-ФБ, Petersburg, Bitkin 56, tęczowa patyna, piękne
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
600 zł
1133 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek 1880 СПБ-НФ, Petersburg, Bitkin 158 (R), tęczowa patyna, wyśmienite, bardzo rzadkie w tym stanie zachowania
400 zł
2 500 zł
1134 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1885 СПБ-АГ, Petersburg, złoto 6.52 g, Bitkin 8, Kazakov 629, ładnie zachowane
3 500 zł
4 400 zł
1135 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
5 rubli 1889 (АГ), Petersburg, złoto 6.42 g, Bitkin 33, Kazakov 703, wyśmienity stan
I/I-
UNC/UNC-
3 000 zł
2 900 zł
1136 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel 1892 (АГ), Petersburg, Bitkin 76, Kazakov 762, ładna patyna, rzadki rocznik, pięknie zachowany
I/I-
UNC/UNC-
3 000 zł
5 800 zł