Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MONETY ZAGRANICZNE  WIELKA BRYTANIA
1143 WIELKA BRYTANIA
Jerzy III 1760-1820, 1/2 gwinei 1797, Londyn, złoto 4.20 g, Spink 3735, Fr. 362, wyśmienity stan zachowania, patyna
2 500 zł
2 400 zł
1144 WIELKA BRYTANIA
William IV 1830-1837, 1 suweren (funt) 1832, Londyn, złoto 7.99 g, Spink 3829B, Fr. 383, wyśmienity stan zachowania
6 000 zł
6 800 zł