Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
885 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.d, patyna |
250 zł 340 zł
886 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Olkusz, Iger O.00.2.a, patyna |
250 zł 360 zł
887 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, patyna |
250 zł 280 zł
888 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.b, patyna |
250 zł 300 zł
889 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Poznań, Iger P.00.2.a, drobna wada bicia |
II- EF- |
250 zł 200 zł
890 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d, patyna |
250 zł 200 zł
891 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1600, Bydgoszcz, Iger B.00.1.d |
200 zł 160 zł
892 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.2.a, patyna |
II- EF- |
250 zł 260 zł
893 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.1.a, patyna |
200 zł | |
894 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Poznań, Iger P.01.2.a, drobna wada bicia |
II- EF- |
150 zł 180 zł
895 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.5.g. (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 900 zł
896 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.1.c, patyna |
250 zł 240 zł
897 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, awers Iger W.01.5a, rewers Iger W.01.5.d, drobna wada bicia, patyna |
III VF |
200 zł 260 zł
898 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wschowa, Iger W.01.6.a (R4), rzadka moneta przypisywana czasem do mennicy lubelskiej, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
400 zł 1 600 zł
899 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), piękny egzemplarz |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 980 zł
900 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.b, (R1),pięknie zachowany, patyna |
I UNC |
500 zł 1 050 zł
901 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1) |
I-/II+ UNC-/EF+ |
450 zł 1 000 zł
902 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w lewo, Iger K.01.1.a (R1), ciemna patyna |
300 zł 360 zł
903 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Kraków, popiersie króla w prawo, Iger K.01.2.b (R1), patyna |
300 zł 520 zł
904 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1601, Wilno, Iger V.01.2.d (R3), Ivanauskas 5SV85-51, T. 8, rzadki i ładnie zachowany |
I- UNC- |
3 000 zł 6 600 zł