Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA
1332 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Jubileuszowa w Cieszynie 1893 r., medal nagrodowy sygnowany J.CH. Aw: Herb księstwa cieszyńskiego, w otoku napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA 1893 - ZASŁUGA ZA GORLIW..
500 zł
520 zł
1333 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a, Aw: U stóp skrzydlatego geniusza siedzące personifikacje przemysłu ..
500 zł
400 zł
1334 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal sygnowany A. Schindler i A. Popiel, Aw: Rolnik z kosą, poniżej postacie kobiece symbolzujące sztukę i rzemiosło, R..
300 zł
360 zł
1335 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa Cypriana Godebskiego i Henri Nocq’a, Aw: Poniżej skrzydlatego geniusza siedzące personifikacje przemysłu..
500 zł
400 zł
1336 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal autorstwa A. Schindlera, Aw: Biegnąca kobieta z pionem i węgielnicą, po bokach dwa geniusze, Rw: Na wieńcu laurowy..
III-
VF-
125 zł
1337 Kolekcja medali wystawowych
Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., niesygnowany medal z uszkiem, Aw: Postacie wieśniaków w strojach ludowych, wokół nich narzędzia i napis w otoku, Rw: Paw..
200 zł
160 zł
1338 Kolekcja medali wystawowych
125 zł
1339 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Wyrobów Metalowych w Warszawie 1895 r., medal pamiątkowy sygnowany K. Dutkiewicz, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIATKĘ WYSTAWY WYROBOW METALOWYCH W W..
125 zł
280 zł
1340 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Wyrobów Metalowych w Warszawie 1895 r., medal pamiątkowy sygnowany K. Dutkiewicz, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIATKĘ WYSTAWY METALOWEJ W WARSZAWIE,..
125 zł
100 zł
1341 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Higieniczna w Warszawie 1896 r., medal pamiątkowy sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Widok terenów wystawowych i napis u góry po rosyjsku, u dołu PAMIATKA WYST..
150 zł
440 zł
1342 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Higieniczna w Warszawie 1896 r., medal pamiątkowy z uszkiem sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Czara z wężem, napis w otoku PAMIĄTKA Z WYSTAWY HIGIENICZNEJ 189..
125 zł
380 zł
1343 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Kielcach w 1898 r., medal autorstwa K. Lipczyńskiego, Aw: Kowal i wieśniaczka podające sobie ręce, poniżej sygnatura i napis w otoku ..
IV
F
150 zł
1344 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po ro..
400 zł
3 000 zł
1345 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napis po pol..
400 zł
720 zł
1346 Kolekcja medali wystawowych
I Słowiańska Wystawa Kart Ilustrowanych w Krakowie w 1899 r., niesygnowany medal-nagroda, Aw: Herby Rzeczpospolitej Polskiej i Czech, w otoku napis NAGRODA KOMITETU W..
250 zł
880 zł
1347 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal sygnowany Gerlach i Meissner, Aw: Napis WYSTAWA PRZEMYSŁOWO ROLNICZA w LUBLINIE 1901, w otoku powtórzony na..
500 zł
400 zł
1348 Kolekcja medali wystawowych
400 zł
640 zł
1349 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal autorstwa K. Bartoszewicza, Aw: W wieńcu pod koroną herb guberni lubelskiej, w otoku napis WYSTAWA PRZEMYSŁ..
250 zł
500 zł
1350 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Przemysłowo - Rolnicza w Lublinie w 1901 r., medal z uszkiem autorstwa K. Bartoszewicza, Aw: W wieńcu pod koroną herb guberni lubelskiej, w otoku napis WYSTAW..
125 zł
300 zł
1351 Kolekcja medali wystawowych
Wystawa Politechniczna we Lwowie w 1902 r., niesygnowany medal, Aw: Po lewej stojąca kobieta, w polu zabudowania fabryczne, powyżej napis WYSTAWA JUBILEUSZOWA TOWARZY..
125 zł
100 zł