Aukcja 48 (47-48) / 1334

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal sygnowany A. Schindler i A. Popiel, Aw: Rolnik z kosą, poniżej postacie kobiece symbolzujące sztukę i rzemiosło, Rw: Poziomy napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA WE LWOWIE 1894, wokół bordiura z symbolami różnych zawodów, brąz 64 mm, patyna

Numer: 1334
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Powszechna Wystawa Krajowa we Lwowie 1894 r., medal sygnowany A. Schindler i A. Popiel, Aw: Rolnik z kosą, poniżej postacie kobiece symbolzujące sztukę i rzemiosło, Rw: Poziomy napis POWSZECHNA WYSTAWA KRAJOWA WE LWOWIE 1894, wokół bordiura z symbolami różnych zawodów, brąz 64 mm, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 360 zł
Ilość odsłon: 1248