Aukcja 48 (47-48) / 1346

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

I Słowiańska Wystawa Kart Ilustrowanych w Krakowie w 1899 r., niesygnowany medal-nagroda, Aw: Herby Rzeczpospolitej Polskiej i Czech, w otoku napis NAGRODA KOMITETU WYSTAWY / NAHRADA VYSTAVNIHO WYBORU, Rw: Napis poziomy I SŁOWIAŃSKA WYSTAWA KART ILLUSTROWANYCH W KRAKOWIE 1899 PRVNI SLOVANSKA VYSTAVA DOPISNIC V KRAKOVE, na obrzeżu punca SILBER 0,990, srebro 33 mm, 15.43 g, ciemna patyna

Numer: 1346
Opis: Kolekcja medali wystawowych. I Słowiańska Wystawa Kart Ilustrowanych w Krakowie w 1899 r., niesygnowany medal-nagroda, Aw: Herby Rzeczpospolitej Polskiej i Czech, w otoku napis NAGRODA KOMITETU WYSTAWY / NAHRADA VYSTAVNIHO WYBORU, Rw: Napis poziomy I SŁOWIAŃSKA WYSTAWA KART ILLUSTROWANYCH W KRAKOWIE 1899 PRVNI SLOVANSKA VYSTAVA DOPISNIC V KRAKOVE, na obrzeżu punca SILBER 0,990, srebro 33 mm, 15.43 g, ciemna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 880 zł
Ilość odsłon: 1008