Aukcja 48 (47-48) / 1344

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  POLSKA  Kolekcja medali wystawowych

Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po rosyjsku i polsku WYSTAWA ROLNICZO- PRZEMYSLOWA W RADOMIU, Rw: Pod muralną koroną dwa herby, poniżej data, srebro 36 mm, 12.58 g, patyna

Numer: 1344
Opis: Kolekcja medali wystawowych. Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Radomiu w 1899 r., niesygnowany medal, Aw: Chłopka z sierpem i snopem zboża, w tle fabryka i narzędzia rolnicze, w otoku napisy po rosyjsku i polsku WYSTAWA ROLNICZO- PRZEMYSLOWA W RADOMIU, Rw: Pod muralną koroną dwa herby, poniżej data, srebro 36 mm, 12.58 g, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1046