Aukcja 46 / 991
USD/PLN: 2.730 | EUR/PLN: 3.930 | data: 11-06-2011
odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca podwykonawcy JK, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI / ŁÓDŹ / KPT. POGONOWSKIEGO 61, Sawicki-Wielechowski s. 75, rzadka i ładnie zachowana
Numer: | 991 |
Opis: | II R P. odznaka pamiątkowa 37 Łęczyckiego Pułku Piechoty m. p. Kutno, wzór 2 nie zatwierdzony, dwuczęściowa, tombak złocony 40.0 x 40.0 mm, emalia, na stronie odwrotnej punca podwykonawcy JK, nakrętka oznakowana ZAKŁADY PRZEMYSŁOWE / BR. GRABSKI / ŁÓDŹ / KPT. POGONOWSKIEGO 61, Sawicki-Wielechowski s. 75, rzadka i ładnie zachowana |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 11-06-2011 |
Cena szacunkowa: | 1 500 zł |
Cena wywoławcza: | 1 200 zł |
Cena wylicytowana: | 4 000 zł |
Ilość odsłon: 1624