Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
400 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 299, Bitkin 1075 (R)
5 000 zł
7 000 zł
401 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R)
II/II+
EF/EF+
8 000 zł
402 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 307, Bitkin 1079 (R), patyna
6 000 zł
6 000 zł
403 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona wąska, Plage 313, Bitkin 1084, bardzo ładne
1 250 zł
1 600 zł
404 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona szeroka, Plage 313, Bitkin 1083, patyna
800 zł
900 zł
405 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 (R), rzadkie, patyna
800 zł
850 zł
406 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 jagódki po 3 kępce liści, Plage 322, Bitkin 1087, ładne lustro mennicze
1 000 zł
1 300 zł
407 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 1 jagódka po 3 kępce liści, Plage 321, Bitkin 1088, patyna
800 zł
1 100 zł
408 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, cyfry daty mniejsze, Plage 325, Bitkin 1132
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
1 300 zł
409 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, 1 jagódka po 3 kępce liści, Plage 327, Bitkin 1089, wyczyszczone tło, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem
800 zł
1 000 zł
410 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, bardzo ładnie wybite i zachowane, patyna
1 250 zł
1 600 zł
411 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133
III/III+
VF/VF+
800 zł
850 zł
412 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1136 (R), patyna
1 250 zł
2 900 zł
413 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1137 (R), rysy w tle
III-
VF-
500 zł
950 zł
414 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, ładnie zachowany egzemplarz, patyna
II/II+
EF/EF+
600 zł
1 100 zł
415 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, odmiana z piórem wystającym z ogona, Plage, 379, Bitkin 1161, wybite stemplem lustrzanym, patyna
I/I-
UNC/UNC-
2 500 zł
2 800 zł
416 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, piękny egzemplarz, patyna
1 250 zł
1 800 zł
417 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252
400 zł
1 300 zł
418 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, wybite lekko uszkodzonym stemplem, ale rzadkie patyna
200 zł
220 zł
419 Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881
2 kopiejki 1858, Warszawa, Plage 488, Bitkin 466
III+/II-
VF+/EF-
250 zł
340 zł