Aukcja nr 45
USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
400 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1834, Petersburg, złoto 3.92 g, Plage 299, Bitkin 1075 (R) |
5 000 zł 7 000 zł
401 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1835, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 301, Bitkin 1076 (R) |
II/II+ EF/EF+ |
8 000 zł | |
402 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3 ruble = 20 złotych 1838, Petersburg, złoto 3.90 g, Plage 307, Bitkin 1079 (R), patyna |
II- EF- |
6 000 zł 6 000 zł
403 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona wąska, Plage 313, Bitkin 1084, bardzo ładne |
II+ EF+ |
1 250 zł 1 600 zł
404 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1833, Petersburg, korona szeroka, Plage 313, Bitkin 1083, patyna |
800 zł 900 zł
405 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Warszawa, Plage 320, Bitkin 1131 (R), rzadkie, patyna |
III VF |
800 zł 850 zł
406 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 2 jagódki po 3 kępce liści, Plage 322, Bitkin 1087, ładne lustro mennicze |
II- EF- |
1 000 zł 1 300 zł
407 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1835, Petersburg, 1 jagódka po 3 kępce liści, Plage 321, Bitkin 1088, patyna |
II- EF- |
800 zł 1 100 zł
408 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Warszawa, cyfry daty mniejsze, Plage 325, Bitkin 1132 |
III+/II- VF+/EF- |
1 000 zł 1 300 zł
409 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1836, Petersburg, 1 jagódka po 3 kępce liści, Plage 327, Bitkin 1089, wyczyszczone tło, moneta wybita nieco uszkodzonym stemplem |
800 zł 1 000 zł
410 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133, bardzo ładnie wybite i zachowane, patyna |
1 250 zł 1 600 zł
411 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1837, Warszawa, Plage 333, Bitkin 1133 |
III/III+ VF/VF+ |
800 zł 850 zł
412 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1840, Warszawa, Plage 339, Bitkin 1136 (R), patyna |
II- EF- |
1 250 zł 2 900 zł
413 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 1 1/2 rubla = 10 złotych 1841, Warszawa, Plage 341, Bitkin 1137 (R), rysy w tle |
III- VF- |
500 zł 950 zł
414 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 3/4 rubla = 5 złotych 1839, Warszawa, Plage 363, Bitkin 1145, ładnie zachowany egzemplarz, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
600 zł 1 100 zł
415 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 30 kopiejek = 2 złote 1840, Warszawa, odmiana z piórem wystającym z ogona, Plage, 379, Bitkin 1161, wybite stemplem lustrzanym, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
2 500 zł 2 800 zł
416 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252, piękny egzemplarz, patyna |
I- UNC- |
1 250 zł 1 800 zł
417 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 25 kopiejek = 50 groszy 1846, Warszawa, Plage 385, Bitkin 1252 |
II- EF- |
400 zł 1 300 zł
418 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 15 kopiejek = 1 złoty 1840, Petersburg, Plage 416, Bitkin 1122, wybite lekko uszkodzonym stemplem, ale rzadkie patyna |
II- EF- |
200 zł 220 zł
419 | Monety zaboru rosyjskiego / Mikołaj I 1825-1855 i Aleksander II 1855-1881 2 kopiejki 1858, Warszawa, Plage 488, Bitkin 466 |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 340 zł