Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
319 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1787, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, napis wokoło STANISLAUS AUG D G REX POL M D L, Rw: Napis w wieńcu AUREUS / NUMMUS / POLONIAE / ANNO / 1787, poniżej lit..
8 000 zł
9 000 zł
320 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1791, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, napis wokoło STANISLAUS AUG D G REX POL M D L, Rw: Napis w wieńcu AUREUS / NUMMUS / POLONIAE / ANNO / 1791, poniżej lit..
12 500 zł
12 000 zł
321 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dukat 1792, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, napis wokoło STANISLAUS AUG D G REX POL M D L, Rw: Napis w wieńcu AUREUS / NUMMUS / POLONIAE / ANNO / 1791, poniżej lit..
10 000 zł
8 000 zł
322 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1766, Warszawa, popiersie króla w zbroi, odmiana bez kropki po COLONIEN i z kropką po dacie, 27.85 g, Plage 379, Dav. 1618, ładnie zachowany egzemplarz, delikat..
4 000 zł
14 000 zł
323 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1768, Warszawa, odmiana bez napisu na rancie, 27.95 g, Plage 382, Dav. 1619, lekko justowany, ale bardzo ładny stan zachowania, rzadki
6 000 zł
14 000 zł
324 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1775, Warszawa, odmiana z napisem LITH, Plage 391, Dav. 1619 27.96 g, justowany, ale ładny
4 000 zł
7 500 zł
325 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1776, Warszawa, odmiana z wieńcem odchylonym od korony, 28.11 g, Plage 393, Dav.1619, ciemna patyna
4 000 zł
6 500 zł
326 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1777, Warszawa, odmiana napisu LITH, 28.00 g, Plage 395, Dav. 1619, ciemna patyna
2 000 zł
2 800 zł
327 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1783, Warszawa, 28.11 g, Plage 404, Dav. 1620, ładnie zachowany, patyna
5 000 zł
9 500 zł
328 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1784, Warszawa, 27.73 g, Plage 405, Dav. 1620, justowany, patyna
III-
VF-
1 500 zł
2 600 zł
329 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, odmiana z dłuższym wieńcem, 27.42 g, Plage 408, Dav. 1621, na rewersie ślad zadrapania
III+/II-
VF+/EF-
1 500 zł
2 400 zł
330 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1788, Warszawa, odmiana z krótszym wieńcem, srebro 27.39 g, Plage 407, Dav. 1621
1 250 zł
2 200 zł
331 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, krótsza gałązka lauru z prawej strony, 24.27 g, Plage 373, Dav. 1623, minimalna wada blachy, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, rzadki w ty..
2 500 zł
2 400 zł
332 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, krótsza gałązka lauru z prawej strony, 24.10 g, Plage 373, Dav. 1623, wybity uszkodzonym stemplem, ale bardzo ładny
1 500 zł
1 800 zł
333 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, dłuższa gałązka lauru z prawej strony, 24.15 g, Plage 373, Dav. 1623, na awersie drobna wada blachy, justowany, patyna­
1 250 zł
1 500 zł
334 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, dłuższa gałązka lauru z prawej strony, 23.84 g, Plage 373, Dav. 1623, patyna
1 500 zł
1 500 zł
335 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1794, Warszawa, bardzo krótka gałązka lauru z prawej strony, 24.01 g, Plage 373, Dav. 1623
1 250 zł
1 500 zł
336 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, 24.15 g, Plage 374, Dav. 1623, lekko justowany, ale piękny egzemplarz, rzadki w tym stanie zachowania
3 000 zł
6 000 zł
337 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
talar 1795, Warszawa, 24.14 g, Plage 374, Dav. 1623, bardzo ładny
3 000 zł
3 800 zł
338 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1781, Warszawa, Plage 367, T. 10, rzadki rocznik (w cenniku Berezowskiego 40 złotych), delikatna patyna
4 000 zł
3 800 zł