Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  PLAKIETY
896 Marceli Nencki -plakieta dwustronna 1907, Aw: Popiersie 3/4 w lewo i napis M. NENCKI, Rw: Naga kobieta z gałązką oliwną i napis X / ZJAZD / LEKARZY I / PRZYRO= / DNIK.. II+
400 zł
897 biskup W. Bandurski -plakieta autorstwa K. Chodzińskiego 1913 r.; Popiersie w lewo i napis u dołu KS BISKUP W. BANDURSKI, cynk 49 x 59 mm, patyna II+
250 zł
200 zł
898 Henryk Sienkiewicz 1916 -plakieta z uszkiem Chrześcijańskiego Towarzystwa Dobroczynności w Sosnowcu, na stronie odwrotnej punca SREBRO, 6.09 g, 21 x 35 mm, patyna II
150 zł
160 zł
899 Tadeusz Kościuszko -plakieta sygnowana W.S.WIŚNIEWSKI, W 100-lecie śmierci Tadeusza Kościuszki, 15 X 1917, biały metal srebrzony 49 x 32 mm, patyna II+
300 zł
240 zł
900 Matka Boska Częstochowska -plakieta sygnowana W.S.WIŚNIEWSKI, Napis 1917 / Królowo Korony Polskiej / dodaj nam sił, biały metal 45 x 29 mm, patyna II
150 zł
120 zł
901 15.VII - 1934 I Zlot do Inowrocławia Zdroju, plakieta niesygnowana, Dwa samoloty na tle promieni słonecznych, poniżej herb Inowrocławia i napis, brąz 47 x 82 mm II
400 zł
902 Józef Piłsudski -plakieta z uszkiem sygnowana JR, Popiersie marszałka w prawo i napis J. PILSUDSKI, na stronie odwrotnej numer 7425, mosiądz 54 x 69 mm II+
400 zł
320 zł
903 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Władysław Reymont -plakieta autorstwa J. Aumillera 1926 r.; Popiersie na wprost i napis u dołu WŁ.ST. REYMONT, brąz 27 x 40 mm, Strzałkowski -plakiety 8, na stronie o..
150 zł
904 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Serce Chrystusa -plakieta autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, niesygnowana, 1926, brąz 90 x 60 mm, Strzałkowski -plakiety 12, na stronie odwrotnej sygnatura: ME..
400 zł
440 zł
905 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Matka Boska Ostrobramska, plakieta autorstwa S.R.Koźbielewskiego, niesygnowana, 1926 r, brąz 95 x 66 mm, Strzałkowski -plakiety 14, nie obcięta do typowego wymiaru, n..
750 zł
800 zł
906 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Święta Teresa -plakieta niesygnowana autorstwa S.R. Koźbielewskiego, niesygnowana, 1926 r.; Święta Teresa od dzieciątka Jezus na wprost z ukwieconym krzyżem w rękach,..
500 zł
650 zł
907 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Konferencja Unii Chemii Czystej -plakieta dwustronna, autorstwa Jana Raszki, niesygnowana, 1927 r, strona główna Alegoryczna postać kobiety na tle emblematów związany..
1 500 zł
1 700 zł
908 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ratusz w Poznaniu -plakieta, autorstwa Stefana Rufina Koźbielewskiego, niesygnowana, 1928 r, brąz 27 x 40 mm, Strzałkowski -plakiety 25, na stronie odwrotnej sygnatur..
150 zł
909 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Józef Piłsudski -plakieta autorstwa J. Aumillera 1931 r.; Głowa marszałka w lewo umieszczona w medalionie, poniżej napis w 18 wierszach WSKRZESICIEL PAŃSTWA POLSKIEGO..
500 zł
400 zł
910 PLAKIETY MENNICY WARSZAWSKIEJ
Ignacy Mościcki -plakieta sygnowana J. AVMILLER, 1936 r., We wklęsłym kręgu głowa Prezydenta w lewo, niżej napis PROF. IGNACY MOŚCICKI / PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, ..
750 zł
1 100 zł