Aukcja 45 / 900

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  PLAKIETY

Matka Boska Częstochowska -plakieta sygnowana W.S.WIŚNIEWSKI, Napis 1917 / Królowo Korony Polskiej / dodaj nam sił, biały metal 45 x 29 mm, patyna

Numer: 900
Opis: Matka Boska Częstochowska -plakieta sygnowana W.S.WIŚNIEWSKI, Napis 1917 / Królowo Korony Polskiej / dodaj nam sił, biały metal 45 x 29 mm, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 1057