Aukcja 45 / 898

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
Jesteś w: A45  PLAKIETY

Henryk Sienkiewicz 1916 -plakieta z uszkiem Chrześcijańskiego Towarzystwa Dobroczynności w Sosnowcu, na stronie odwrotnej punca SREBRO, 6.09 g, 21 x 35 mm, patyna

Numer: 898
Opis: Henryk Sienkiewicz 1916 -plakieta z uszkiem Chrześcijańskiego Towarzystwa Dobroczynności w Sosnowcu, na stronie odwrotnej punca SREBRO, 6.09 g, 21 x 35 mm, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 26-02-2011
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 1040