Aukcja nr 45

USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
397 Powstanie Listopadowe 1830-1831
dukat 1831, Warszawa, złoto 3,50 g, Plage 269, wyśmienity stan zachowania
7 500 zł
8 500 zł
398 Powstanie Listopadowe 1830-1831
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 272, bardzo ładnie zachowany egzemplarz, patyna
II/II+
EF/EF+
1 500 zł
1 600 zł
399 Powstanie Listopadowe 1830-1831
pamiątkowe pudełko z monetami i banknotem Powstania Listopadowego oklejone ozdobnym papierem koloru czerwonego z wytłoczonym złotym napisem PAMIATKA / 1831 i ozdobną ..
10 000 zł
12 000 zł