Aukcja nr 45
USD/PLN: 2.870 | EUR/PLN: 3.960 | data: 26-02-2011
377 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1919, Warszawa, złoto 9.78 g, odmiana z wysokim rantem, Plage 4, Bitkin 807 (R), pięknie zachowane detale, rzadkie |
II- EF- |
25 000 zł 21 000 zł
378 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1822, Warszawa, złoto 9.77 g, Plage 7, Bitkin 810 (R), rzadkie |
II-/III+ EF-/VF+ |
35 000 zł 40 000 zł
379 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 11, Bitkin 812 (R), ładnie zachowany egzemplarz |
II/II+ EF/EF+ |
12 000 zł 9 600 zł
380 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 11, Bitkin 812 (R), drobne rysy w tle |
III/III+ VF/VF+ |
9 000 zł 7 200 zł
381 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, złoto 4.88 g, Plage 12, Bitkin 813 (R), na awersie ślady czyszczenia |
10 000 zł 8 000 zł
382 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1819, Warszawa, złoto 4.89 g, Plage 14, Bitkin 814 (R) |
II/II- EF/EF- |
14 000 zł 13 000 zł
383 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1820, Warszawa, 31.03 g, Plage 23, Bitkin 819 (R), minimalna wada blachy, ale ładny egzemplarz |
II- EF- |
12 500 zł 16 000 zł
384 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1822, Warszawa, 30.94 g, Plage 25 (R), Bitkin 821 (R), patyna |
III/III+ VF/VF+ |
7 500 zł 7 500 zł
385 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1824, Warszawa, 31.03 g, Plage 27 (R1), Bitkin 823 (R1), rzadki rocznik, delikatna patyna |
8 000 zł 8 500 zł
386 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1825, Warszawa, 30.84 g, Plage 28 (R1), Bitkin 824 (R1), bardzo rzadki rocznik, delikatna patyna |
III VF |
15 000 zł 12 000 zł
387 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Plage 32, Bitkin 825, patyna |
1 000 zł 1 100 zł
388 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830, na rewersie minimalna wada blachy, ładny egzemplarz, patyna |
II+ EF+ |
1 000 zł 800 zł
389 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1825, Warszawa, Plage 69, Bitkin 847 (R). bardzo rzadkie, szczególnie w tak ładnym stanie zachowania |
I-/II+ UNC-/EF+ |
1 500 zł 3 000 zł
390 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładnie zachowana, patyna |
II+/I- EF+/UNC- |
1 000 zł 1 500 zł
391 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 1 złoty 1830, Warszawa, Plage 73, Bitkin 999, ładny egzemplarz |
600 zł 1 600 zł
392 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 groszy 1840, Warszawa, Plage 106, Bitkin 1182 |
100 zł | |
393 | Królestwo Polskie / Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 groszy 1840, Warszawa, Plage 140, Bitkin 1192, wyśmienity stan zachowania z bardzo dużym lustrem menniczym |
I UNC |
250 zł 600 zł