Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA
204 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Olkusz, odmiana z rusztem na końcu napisu, Iger O.89.1.c R1
250 zł
260 zł
205 Zygmunt III Waza 1687-1632
150 zł
240 zł
206 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Ryga, odmiana z III pomiędzy lilijkami, Iger R.89.1.a R2, Gerbaszewski 30, patyna
200 zł
340 zł
207 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1591, Wilno, cyfry daty szeroko rozstawione, Iger V.91.3.a, Ivanauskas 1057:209, rzadszy rocznik, piękny egzemplarz, delikatna patyna
750 zł
1 500 zł
208 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1591, Wilno, cyfry daty ściśnięte, Iger, V.91.3.a, Ivanauskas 1057:209, rzadszy rocznik, patyna
250 zł
780 zł
209 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1591, Ryga, Iger R.91.1.c, Gerbaszewski 5
150 zł
160 zł
210 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1592, Malbork, Iger M.92.1.a, delikatna patyna
250 zł
420 zł
211 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.1.a R4, bardzo rzadka odmiana z pełną datą, mennicza wada blachy, ale ładny egzemplarz, nierównomierna patyna
500 zł
5 400 zł
212 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1593, Malbork, Iger M.93.1.a
250 zł
660 zł
213 Zygmunt III Waza 1687-1632
250 zł
480 zł
214 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą powyżej napisu, Iger V.93.1.a, Ivanauskas 1059:209, ładny egzemplarz, patyna
250 zł
460 zł
215 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1593, Wilno, odmiana z datą u dołu, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 1061:210, ładny, patyna
250 zł
640 zł
216 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1594, Malbork, odmiana z otwartym pierścieniem, Iger M.94.1.b R1
200 zł
260 zł
217 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.d, ładnie zachowany, patyna
250 zł
540 zł
218 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Wschowa, końcówka daty na awersie, Iger W.95.6.c, delikatna patyna
200 zł
420 zł
219 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b R, nieco niedobity
125 zł
100 zł
220 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Lublin, skrócona data u dołu herbu Lewart, Iger L.95.6.b R
500 zł
480 zł
221 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Lublin, skrócona data u dołu herbu Lewart, Iger L.95.6.a R
250 zł
440 zł
222 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.e, Gerbaszewski 4, patyna
200 zł
160 zł
223 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1596, Olkusz, podobny Iger O.96.1.b (podobny), patyna
250 zł
560 zł