Aukcja nr 41

USD/PLN: 2.750 | EUR/PLN: 4.090 | data: 14-11-2009
Jesteś w: A41  POLSKA
184 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Bydgoszcz, wąska głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwa krzyżyki
250 zł
320 zł
185 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwie rozetki
250 zł
240 zł
186 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, w koronie nad tarczą herbową dwie rozetki, wada blachy ale ładny egzemplarz z połyskiem menniczym
300 zł
240 zł
187 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Bydgoszcz, szeroka głowa króla, korona nad tarczą herbową bez krzyżyków i rozet
300 zł
660 zł
188 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Bydgoszcz, szerokie popiersie króla, końcówka napisu PRVS . M +, duże cyfry daty, bardzo ładny, patyna
300 zł
240 zł
189 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1623, Gdańsk, minimalnie niedobity, ale bardzo ładny
500 zł
400 zł
190 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1624, Bydgoszcz, wąska głowa króla
250 zł
420 zł
191 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1624, Bydgoszcz, szeroka głowa króla
250 zł
200 zł
192 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1624/3, Gdańsk, moneta wybita na krążku z krawędzi blachy, ale w wyśmienitym stanie zachowania
1 250 zł
1 700 zł
193 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1625, Gdańsk, ciemna patyna
III+/II-
VF+/EF-
300 zł
240 zł
194 Zygmunt III Waza 1687-1632
ort 1626, Gdańsk, moneta w wyśmienitym stanie zachowania, rewers wybity lekko niecentrycznie
600 zł
2 300 zł
195 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana z otwartym O w GROS
250 zł
260 zł
196 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, odmiana napisu SEv w SEX
250 zł
300 zł
197 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka zewnętrzna nie dotyka wierzchołka korony, a obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony, moneta wybita uszkodzonym stemplem
250 zł
220 zł
198 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1596, Malbork, obwódka zewnętrzna nie dotyka wierzchołka korony, a obwódka wewnętrzna dotyka górnej krawędzi korony
250 zł
280 zł
199 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, bardzo ładny
1 000 zł
2 300 zł
200 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, rzadka odmiana z dużą głową króla, patyna
750 zł
201 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1599, Malbork, odmiana z małą głową króla
350 zł
420 zł
202 Zygmunt III Waza 1687-1632
szóstak 1601, Malbork, T. 8, rzadki rocznik, patyna
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
2 300 zł
203 Zygmunt III Waza 1687-1632
trojak 1589, Olkusz, odmiana z rusztem na końcu napisu, Iger O.89.1.c R1, delikatna patyna
250 zł
220 zł