Aukcja nr 38
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
644 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112, patyna, idealny stan zachowania |
I UNC |
250 zł 700 zł
645 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 700 zł
646 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1936, Warszawa, Żaglowiec, Parchimowicz 112 |
I/I- UNC/UNC- |
125 zł 220 zł
647 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 950 zł
648 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 950 zł
649 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
1 000 zł 1 150 zł
650 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 63, bardzo ładne |
I UNC |
750 zł | |
651 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 b, ładne, lekko plamiasta patyna |
I- UNC- |
400 zł 460 zł
652 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienity egzemplarz, delikatna patyna |
I UNC |
1 000 zł 1 000 zł
653 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładnie zachowane |
I UNC |
600 zł 1 250 zł
654 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, bardzo ładnie zachowane |
I UNC |
600 zł 1 200 zł
655 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, moneta w pudełku GCN z certyfikatem MS 63, bardzo ładne |
I UNC |
600 zł 1 000 zł
656 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b |
I/I- UNC/UNC- |
500 zł 400 zł
657 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b |
I- UNC- |
350 zł 280 zł
658 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, rzadka moneta w tym stanie |
II+ EF+ |
300 zł 550 zł
659 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 20 złotych 1925, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, Parchimowicz P-163 a., wybito 35 sztuk, brąz 3.30 g, rzadkie |
II- EF- |
5 000 zł 16 000 zł
660 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 10 złotych 1925, Bolesław Chrobry, bez napisu PRÓBA, Parchimowicz P-151 a., wybito 154 sztuki, brąz 1.62 g, rzadkie |
II+ EF+ |
5 000 zł 16 000 zł
661 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 2 złote 1924, Głowa Kobiety z kłosami, bez napisu PRÓBA, Parchimowicz P-133.b, rant gładki, srebro 9,81 g, moneta znana jedynie z notatek Soubise-Bisiera, ogromna rza.. |
I UNC |
20 000 zł 66 000 zł
662 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 1 złoty 1932, Głowa Kobiety, odbitka technologiczna napisu PRÓBA, Parchimowicz P-131 d, moneta opisana przez Soubise-Bisiera, nakład nieznany, srebro 3.28 g, rzadka |
I UNC |
5 000 zł 6 600 zł
663 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne wzór monety dwugroszowej wykonany na tekturze, Aw: Orzeł i napis w otoku WZÓR MONETY POLSKIEJ, Rw: Nominał, średnica 17,4 mm, 0.19 g, wzór monety przekazany kasjerom .. |
III VF |
500 zł 1 150 zł