Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  POLSKA  August II 1697-1733
382 August II 1697-1733
talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Dwa stoły z insygniami, Rw: Król na koniu, 29.13 g, Schnee 1011, Dav. 2655, ładnie zachowany, delikatna patyna
4 000 zł
4 100 zł
383 August II 1697-1733
talar 1719, Drezno, Aw: Napisy, Rw: Dwa serca, 29.15 g, Schnee 1020, Dav. 2660, minimalne rysy w tle, patyna, moneta wybita z okazji ślubu królewicza Augusta
7 500 zł
8 200 zł
384 August II 1697-1733
2/3 talara (gulden) 1700, Drezno, Dav. 819, Merseb 1430, minimalna wada blachy, ciemna patyna
1 500 zł
1 400 zł