Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  POLSKA  Zygmunt III Waza 1587-1632
208 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1589, Gdańsk, H-Cz. 811 R4, Kaleniecki ss 141-142, T. 75, Fr. 10, złoto 3.48 g, lekko uszkodzone tło na awersie, rzadki
15 000 zł
19 000 zł
209 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1610, Gdańsk, H-Cz. 1267 R1, Kaleniecki s 175, T.16, Fr. 10, złoto 3.49 g, lekko gięty
12 500 zł
20 000 zł
210 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1612, Gdańsk, H-Cz. 1290, Kaleniecki ss 180-181, T. 16, Fr. 10, złoto 3.47 g, lekko gięty, ale bardzo ładny egzemplarz, patyna
14 000 zł
22 000 zł
211 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1632/1, Gdańsk, przebitka daty, na rewersie napis zaczyna się od rozety, H-Cz. 1657 R, Kaleniecki s 201, T. 16, Fr. 10, złoto 3.47 g, drobna wada bicia, ładny p..
12 500 zł
15 000 zł
212 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1627, Bydgoszcz, 28.52 g, Dav. 4315, T. 6, patyna
6 000 zł
7 000 zł
213 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydoszcz, herb podskarbiego pod tarczą herbową, 28.41 g, Dav. 4315, T. 6, pięknie wybity i bardzo ładnie zachowany
12 500 zł
15 000 zł
214 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1628, Bydgoszcz, odmiana z herbem podskarbiego pod popiersiem, 28.46 g, Dav. 4315, T. 6, ładnie zachowany egzemplarz, ciemna patyna
III+/II-
VF+/EF-
6 000 zł
7 500 zł
215 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1630, Bydgoszcz, wąskie popiersie króla bez kokardy, 28.33 g, Dav. 4315, T. 6, minimalna wada blachy na awersie, ale bardzo ładnie zachowany egzemplarz, ciemna ..
7 500 zł
8 500 zł
216 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, 27.79 g, Dav. 4316, T. 6, minimalna wada blachy, ale ładny egzemplarz, patyna
6 000 zł
9 000 zł
217 Zygmunt III Waza 1587-1632
talar 1631, Bydgoszcz, 28,70 g, Dav. 4316, T. 6, patyna
II-/III+
EF-/VF+
5 000 zł
5 500 zł
218 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1611, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, piękny egzemplarz ze starą patyną
4 000 zł
9 000 zł
219 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1612, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia, lekko gięty, ciemna patyna
400 zł
420 zł
220 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1613, Gdańsk, kropka za łapą niedźwiedzia
600 zł
750 zł
221 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1614, Gdańsk, odmiana z małą cyfrą 4 i kropką nad łapą niedźwiedzia, patyna
750 zł
1 400 zł
222 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z kropką nad łapą niedźwiedzia, ciemna patyna
1 000 zł
1 600 zł
223 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia
II/II+
EF/EF+
1 000 zł
1 250 zł
224 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1615, Gdańsk, odmiana z kropką za łapą niedźwiedzia, patyna
600 zł
480 zł
225 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1616, Gdańsk, odmiana z wysoką kryzą
450 zł
360 zł
226 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1617, Gdańsk, patyna
500 zł
650 zł
227 Zygmunt III Waza 1587-1632
ort 1620, Gdańsk, porysowane tło, rzadki rocznik
750 zł
950 zł