Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
499 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9.79 g, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, minimalne ryski w tle i lekko uszkodzone krawędzie, patyna
III+/II-
VF+/EF-
12 500 zł
23 000 zł
500 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, Plage 3, Bitkin 806 R1, Fr. 105, złoto 9,77 g, bardzo ładny egzemplarz
15 000 zł
26 000 zł
501 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, odmiana z wysokim rantem, Plage 4, Bitkin 807 R, Fr. 107, złoto 9.79 g, drobne ryski, ale ładnie zachowany egzemplarz
15 000 zł
39 000 zł
502 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1819, Warszawa, odmiana z wysokim rantem, Plage 4, Bitkin 807 R, Fr. 107, złoto 9,73 g, nieco porysowane tło
III+/II-
VF+/EF-
12 500 zł
18 000 zł
503 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 985 R1, Fr. 109, złoto 9.76 g, niewielkie zacięcia na rancie od strony rewersu, bardzo rzadkie
25 000 zł
35 000 zł
504 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.88 g, drobne udszkodzenia w tle
7 500 zł
8 500 zł
505 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 R, Fr. 106, złoto 4.88 g, ładny egzemplarz, patyna
10 000 zł
14 000 zł
506 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 R2, Fr. 108, złoto 4,89 g, bardzo rzadka, ładnie zachowana moneta, patyna
25 000 zł
66 000 zł
507 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, drobne uderzenia na rancie, minimalnie justowana, patyna
12 500 zł
15 000 zł
508 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
10 złotych 1827, Warszawa, litery F H, Plage 30, Bitkin 984 R2, minimalne ryski w tle, wyśmienicie zachowany egzemplarz z piękną tęczową starą patyną
75 000 zł
395 000 zł
509 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, ciemna tęczowa patyna
III/III+
VF/VF+
750 zł
720 zł
510 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1817, Warszawa, Plage 33, Bitkin 827, drobne rysy w tle, ale rzadkie w tak ładnym stanie zachowania
1 500 zł
1 750 zł
511 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, wada blachy, tęczowa patyna
1 000 zł
2 400 zł
512 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
5 złotych 1831, Warszawa, Plage 40, Bitkin 988, patyna
III+/II-
VF+/EF-
1 000 zł
1 400 zł
513 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1816, Warszawa, Plage 45, Bitkin 830, patyna
III-
VF-
150 zł
120 zł
514 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1820, Warszawa, Plage 51, Bitkin 834 R, rysy w tle, patyna, rzadkie
II-/III+
EF-/VF+
750 zł
600 zł
515 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1820, Warszawa, Plage 51, Bitkin 834 R, rysy w tle
III/III+
VF/VF+
500 zł
516 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1823, Warszawa, Plage 56, Bitkin 839, justowane, ale dość ładny egzemplarz, patyna
1 000 zł
1 450 zł
517 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1823, Warszawa, Plage 56, Bitkin 839, ciemna patyna
III/III+
VF/VF+
600 zł
800 zł
518 Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855
2 złote 1830, Warszawa, Plage 61, Bitkin 995, delikatna patyna
III+/II-
VF+/EF-
750 zł
1 050 zł