Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
328 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1635, Toruń, Aw: Popiersie króla w prawo i napis VLAD IIII D G REX POL ET SVEC M D L R P, Rw: Herb Torunia i napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS, Kaleniecki s 23..
25 000 zł
47 000 zł
329 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1635, Toruń, Aw: Popiersie króla w prawo i napis VLA IIII D G REX POL ET SVE M D L R P M, Rw: Herb Torunia i napis MONETA AVR CIVIT THORVNENSIS, Kaleniecki s 23..
15 000 zł
24 000 zł
330 Władysław IV Waza 1632-1648
dukat 1646, Gdańsk, Kaleniecki s 273-274, H-Cz. 9737 R4, T. 40, Fr. 15, złoto 3.42 g, uszkodzenia na rewersie
8 000 zł
331 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1634, Bydgoszcz, 28.35 g, Dav. 4326, T. 8, na awersie rysa w tle, patyna
6 000 zł
6 400 zł
332 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1637, Toruń, 28.57 g, Dav. 4374, T. 6, ładnie zachowany egzemplarz, stara patyna
8 000 zł
13 000 zł
333 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1637, Toruń, 28.60 g, Dav. 4374, T. 6, wada krążka, ale dość ładny egzemplarz z patyną
4 000 zł
5 000 zł
334 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1644, Bydgoszcz, Aw: Popiersie króla w prawo i napis wokoło VLA IIII D G REX POL - M D LIT RVS PR MA, Rw: Tarcza herbowa, po bokach znak haki, litery G - G i da..
25 000 zł
25 000 zł
335 Władysław IV Waza 1632-1648
talar 1648, Gdańsk, 28.58 g, Dav. 4356, T. 10, bardzo ładna i efektowna moneta, tęczowa patyna
10 000 zł
21 000 zł