Aukcja nr 38

USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
Jesteś w: A38  POLSKA
192 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G - H po bokach herbów, patyna
500 zł
460 zł
193 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G - H po bokach herbów, ciemna patyna
300 zł
460 zł
194 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Olkusz, odmiana z literami G - H po bokach herbów
300 zł
500 zł
195 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Wilno, herb podskarbiego pod popiersiem króla, Ivanauskas 786:131
350 zł
550 zł
196 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1585, Ryga, awers Gerbaszewski 50, rewers nie notowany u Gerbaszewskiego, być może usunięta końcówka napisu na rewersie
250 zł
550 zł
197 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Poznań, patyna
400 zł
550 zł
198 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Wilno, Ivanauskas 788:132
250 zł
480 zł
199 Stefan Batory 1576-1586
trojak 1586, Ryga, odmiana z małą głową króla, Gerbaszewski 17, ładny egzemplarz, ciemna patyna
250 zł
380 zł
200 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1578, Gdańsk, odmiana bez gwiazdki po GEDANENSIS, minimalna wada blachy, delikatna patyna
750 zł
900 zł
201 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1579, Gdańsk, minimalna wada blachy, delikatna patyna
750 zł
850 zł
202 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1580, Olkusz, Aw; Popiersie króla w prawo i napis STEPHANVS D G REX POLONIAE, Rw: Tarcze herbowe niżej herb Glaubicz (ryba) bez tarczy i napis GROS NO REG POLO,..
20 000 zł
203 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1, ciemna patyna ze złocistym odcieniem
II/II-
EF/EF-
400 zł
700 zł
204 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1
500 zł
550 zł
205 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 1, moneta wybita pękniętym stemplem z końcówki blachy
II-/III+
EF-/VF+
400 zł
420 zł
206 Stefan Batory 1576-1586
grosz 1582, Ryga, Gerbaszewski 2, moneta z końcówki blachy, niecentrycznie wybita
300 zł
240 zł
207 Stefan Batory 1576-1586
denar 1580, Gdańsk, T. 4, ciemna patyna
250 zł
420 zł
208 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1589, Gdańsk, H-Cz. 811 R4, Kaleniecki ss 141-142, T. 75, Fr. 10, złoto 3.48 g, lekko uszkodzone tło na awersie, rzadki
15 000 zł
19 000 zł
209 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1610, Gdańsk, H-Cz. 1267 R1, Kaleniecki s 175, T.16, Fr. 10, złoto 3.49 g, lekko gięty
12 500 zł
20 000 zł
210 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1612, Gdańsk, H-Cz. 1290, Kaleniecki ss 180-181, T. 16, Fr. 10, złoto 3.47 g, lekko gięty, ale bardzo ładny egzemplarz, patyna
14 000 zł
22 000 zł
211 Zygmunt III Waza 1587-1632
dukat 1632/1, Gdańsk, przebitka daty, na rewersie napis zaczyna się od rozety, H-Cz. 1657 R, Kaleniecki s 201, T. 16, Fr. 10, złoto 3.47 g, drobna wada bicia, ładny p..
12 500 zł
15 000 zł