Aukcja nr 38
USD/PLN: 2.170 | EUR/PLN: 3.370 | data: 31-05-2008
492 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 1/3 talara (dwuzłotówka) 1814, Warszawa, Plage 113, na rewersie negatyw napisu VARSOV, patyna |
400 zł 800 zł
493 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 10 groszy 1812, Warszawa, Plage 102, ładnie zachowane, dużo blasku menniczego |
II+ EF+ |
300 zł 850 zł
494 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 5 groszy 1811, Warszawa, litery I B, Plage 96, przebitka na 1/24 talara pruskiego, bardzo ładny egzemplarz |
200 zł 420 zł
495 | Księstwo Warszawskie 1807-1815 grosz 1812, Warszawa, cyfra 2 zakręcona, Plage 72 |
100 zł 160 zł
496 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, bardzo ładne i rzadko spotykane w tak ładnym stanie zachowania, patyna |
4 000 zł 5 000 zł
497 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, bardzo ładne i rzadko spotykane w tym stanie zachowania, patyna |
II/II- EF/EF- |
3 000 zł 3 300 zł
498 | Monety w oblężeniu Zamościa 1813 2 złote 1813, Zamość, Plage 125, ładne, patyna |
2 500 zł 2 900 zł
499 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1818, Warszawa, złoto 9.79 g, Plage 2, Bitkin 805 R, Fr. 105, minimalne ryski w tle i lekko uszkodzone krawędzie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
12 500 zł 23 000 zł
500 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, Plage 3, Bitkin 806 R1, Fr. 105, złoto 9,77 g, bardzo ładny egzemplarz |
15 000 zł 26 000 zł
501 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, odmiana z wysokim rantem, Plage 4, Bitkin 807 R, Fr. 107, złoto 9.79 g, drobne ryski, ale ładnie zachowany egzemplarz |
II+ EF+ |
15 000 zł 39 000 zł
502 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1819, Warszawa, odmiana z wysokim rantem, Plage 4, Bitkin 807 R, Fr. 107, złoto 9,73 g, nieco porysowane tło |
III+/II- VF+/EF- |
12 500 zł 18 000 zł
503 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 50 złotych 1829, Warszawa, Plage 10, Bitkin 985 R1, Fr. 109, złoto 9.76 g, niewielkie zacięcia na rancie od strony rewersu, bardzo rzadkie |
II- EF- |
25 000 zł 35 000 zł
504 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1817, Warszawa, Plage 11, Bitkin 812 R, Fr. 106, złoto 4.88 g, drobne udszkodzenia w tle |
7 500 zł 8 500 zł
505 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1818, Warszawa, Plage 12, Bitkin 813 R, Fr. 106, złoto 4.88 g, ładny egzemplarz, patyna |
II- EF- |
10 000 zł 14 000 zł
506 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 25 złotych 1825, Warszawa, Plage 18, Bitkin 818 R2, Fr. 108, złoto 4,89 g, bardzo rzadka, ładnie zachowana moneta, patyna |
II+ EF+ |
25 000 zł 66 000 zł
507 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1823, Warszawa, Plage 26, Bitkin 822 R, drobne uderzenia na rancie, minimalnie justowana, patyna |
12 500 zł 15 000 zł
508 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 10 złotych 1827, Warszawa, litery F H, Plage 30, Bitkin 984 R2, minimalne ryski w tle, wyśmienicie zachowany egzemplarz z piękną tęczową starą patyną |
II+ EF+ |
75 000 zł 395 000 zł
509 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1816, Warszawa, Plage 31, Bitkin 825, ciemna tęczowa patyna |
III/III+ VF/VF+ |
750 zł 720 zł
510 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1817, Warszawa, Plage 33, Bitkin 827, drobne rysy w tle, ale rzadkie w tak ładnym stanie zachowania |
1 500 zł 1 750 zł
511 | Królestwo Polskie - Aleksander I 1815-1825 i Mikołaj I 1825-1855 5 złotych 1829, Warszawa, Plage 37, Bitkin 985, wada blachy, tęczowa patyna |
II- EF- |
1 000 zł 2 400 zł