Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MEDALE
medal - Setna Rocznica Śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r., Aw: Popiersie w sukmanie na wprost zw.. medal - Setna Rocznica Śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r., Aw: Popiersie w sukmanie na wprost zw..
922 POLSKA
medal - Setna Rocznica Śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917 r., Aw: Popiersie w sukmanie na wprost zwrócone w lewo, Rw: Grupa osób przy Sarkofagu T.Kościuszki, biały met..
150 zł
260 zł
medal- Polska Stanom Zjednoczonym Ameryki, 1926 r., Aw: Popiersia T. Kościuszki i K. Pułaskiego w .. medal- Polska Stanom Zjednoczonym Ameryki, 1926 r., Aw: Popiersia T. Kościuszki i K. Pułaskiego w ..
923 POLSKA
medal- Polska Stanom Zjednoczonym Ameryki, 1926 r., Aw: Popiersia T. Kościuszki i K. Pułaskiego w lewo, w otoku napis, Rw: Popiersie J. Waszyngtona w lewo i napis w o..
300 zł
440 zł
medal autorstwa W. Przedwojewskiego poświęcony Józefowi Teodorowiczowi, 1927 r., Aw: Popiersie w l.. medal autorstwa W. Przedwojewskiego poświęcony Józefowi Teodorowiczowi, 1927 r., Aw: Popiersie w l..
924 POLSKA
medal autorstwa W. Przedwojewskiego poświęcony Józefowi Teodorowiczowi, 1927 r., Aw: Popiersie w lewo, w otoku napis JÓZEF TEODOROWICZ ARCYBISKUP OBRZ.ORM., Rw: Kated..
300 zł
460 zł
medal - Zawody Sportowe Policji w Warszawie, 1928 r., Aw: W wieńcu napis w dziewięciu wierszach, R.. medal - Zawody Sportowe Policji w Warszawie, 1928 r., Aw: W wieńcu napis w dziewięciu wierszach, R..
925 POLSKA
medal - Zawody Sportowe Policji w Warszawie, 1928 r., Aw: W wieńcu napis w dziewięciu wierszach, Rw: Stylizowany orzeł na rózgach liktorskich, Strzałk. 611 R, brąz 35..
150 zł
220 zł
medal - Otwarcie Gabinetu Numizmatycznego w Mennicy Państwowej, 1928 r., Aw: Orzeł państwowy w wie.. medal - Otwarcie Gabinetu Numizmatycznego w Mennicy Państwowej, 1928 r., Aw: Orzeł państwowy w wie..
926 POLSKA
medal - Otwarcie Gabinetu Numizmatycznego w Mennicy Państwowej, 1928 r., Aw: Orzeł państwowy w wieńcu, napis i data 11-X-1928, Rw: Grosz krakowski Kazimierza Wielkieg..
150 zł
320 zł
medal autorstwo St. R. Kożbielewskiego W 10 Rocznicę Cudu nad Wisłą, Aw: Popiersie papieża Piusa X.. medal autorstwo St. R. Kożbielewskiego W 10 Rocznicę Cudu nad Wisłą, Aw: Popiersie papieża Piusa X..
927 POLSKA
medal autorstwo St. R. Kożbielewskiego W 10 Rocznicę Cudu nad Wisłą, Aw: Popiersie papieża Piusa XI w lewo, w otoku napis NIE OPUŚCIł WARSZAWY OJCIEC Św.PIUS XI w 192..
300 zł
720 zł
medalik okrągły z uszkiem sygnowany Głowacki wybity w 1882 na paniątkę 500-lecia Obrazu Matki Bosk.. medalik okrągły z uszkiem sygnowany Głowacki wybity w 1882 na paniątkę 500-lecia Obrazu Matki Bosk..
928 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medalik okrągły z uszkiem sygnowany Głowacki wybity w 1882 na paniątkę 500-lecia Obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem i napis wokoło, ..
150 zł
170 zł
medalik okrągły z uszkiem z sygmaturami WYK. F. WITKOWSKI oraz ODB. FAB. P. BITSCHAN, wybity na pa.. medalik okrągły z uszkiem z sygmaturami WYK. F. WITKOWSKI oraz ODB. FAB. P. BITSCHAN, wybity na pa..
929 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medalik okrągły z uszkiem z sygmaturami WYK. F. WITKOWSKI oraz ODB. FAB. P. BITSCHAN, wybity na pamiątkę 500-lecia Obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, Aw: Książę wr..
150 zł
medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GłOWACKI wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. .. medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GłOWACKI wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. ..
930 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GłOWACKI wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. Metodego, Aw: Święci Cyryl i Metody, napis wokoło, Rw: Trzy chorągwi..
250 zł
200 zł
medalik owalny z uszkiem niesygnowany - pamiątka ze Starego Sącza, Aw: Ołtarz poświęcony błogosław.. medalik owalny z uszkiem niesygnowany - pamiątka ze Starego Sącza, Aw: Ołtarz poświęcony błogosław..
931 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medalik owalny z uszkiem niesygnowany - pamiątka ze Starego Sącza, Aw: Ołtarz poświęcony błogosławionej Kunegundzie (zwanej Kingą - żonie Bolesława Wstydliwego) i nap..
150 zł
120 zł
kokarda z wstążki z czarnej mory z przynitowaną do niej koroną oraz z połączonym z nią za pomocą k..
932 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
kokarda z wstążki z czarnej mory z przynitowaną do niej koroną oraz z połączonym z nią za pomocą kółeczka owalnego medalika (20 x 24 mm) z Orłem w koronie, biały meta..
600 zł
720 zł
medalik okrągły z uszkiem dwustronnie sygnowany J.M. (J. Meissner lub J. Markowski) wybity w 1915 .. medalik okrągły z uszkiem dwustronnie sygnowany J.M. (J. Meissner lub J. Markowski) wybity w 1915 ..
933 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medalik okrągły z uszkiem dwustronnie sygnowany J.M. (J. Meissner lub J. Markowski) wybity w 1915 roku w 85 rocznicę Powstania Listopadowego, Aw: Orzeł i napis, Rw: N..
200 zł
260 zł
medal sygnowany CA (Cyprian Alkiewicz) wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci bohaterów poległyc.. medal sygnowany CA (Cyprian Alkiewicz) wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci bohaterów poległyc..
934 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medal sygnowany CA (Cyprian Alkiewicz) wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci bohaterów poległych w bitwie o Olszynkę Grochowską, Aw: Orzeł i napisy, Rw: Mogiła pol..
150 zł
190 zł
medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych p.. medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych p..
935 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych przez Rosjan, Aw: Krzyż z sercem i koroną cierniową, napisy, Rw: Orze..
125 zł
300 zł
medal niesygnowany wybity w 1917 roku z okazji 54 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Krzyż oplec.. medal niesygnowany wybity w 1917 roku z okazji 54 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Krzyż oplec..
936 POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE
medal niesygnowany wybity w 1917 roku z okazji 54 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Krzyż opleciony wieńcem cierniowym i napisy, Rw: Tarcza z herbami Polski i Litw..
100 zł
300 zł
Henryk III Walezy 1577, Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis w otoku HENRICVS III.. Henryk III Walezy 1577, Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis w otoku HENRICVS III..
937 FRANCJA
Henryk III Walezy 1577, Aw: Popiersie króla w zbroi i płaszczu w prawo, napis w otoku HENRICVS III DG FRANCORVM ET POL REX, Rw: Popiersie kanclerza w płaszczu w prawo..
250 zł
medal na 600 lecie nadania praw miejskich Tczewa, 1860 r., Aw: Stojący z włócznia i tarczą książe .. medal na 600 lecie nadania praw miejskich Tczewa, 1860 r., Aw: Stojący z włócznia i tarczą książe ..
938 NIEMCY
medal na 600 lecie nadania praw miejskich Tczewa, 1860 r., Aw: Stojący z włócznia i tarczą książe pomorski Sambor, w otoku napis SAMBOR HERZOG VON POMMERN VERLIEN DIR..
500 zł
540 zł
medal- 800-lecie Chrystianizacji Pomorza, 1924, Aw: Postać biskupa Otto z Bambergu, w otoku napis .. medal- 800-lecie Chrystianizacji Pomorza, 1924, Aw: Postać biskupa Otto z Bambergu, w otoku napis ..
939 NIEMCY
medal- 800-lecie Chrystianizacji Pomorza, 1924, Aw: Postać biskupa Otto z Bambergu, w otoku napis DAS CHRISTIENTVM DEN POMMERN, Rw: Chrystus na krzyżu na tle gryfa po..
400 zł
500 zł
medal- powrót Gdańska do Rzeszy 1.09.1939, Aw: Pesonifikacja Gdańska w objęciach żołnierza niemiec.. medal- powrót Gdańska do Rzeszy 1.09.1939, Aw: Pesonifikacja Gdańska w objęciach żołnierza niemiec..
940 NIEMCY
medal- powrót Gdańska do Rzeszy 1.09.1939, Aw: Pesonifikacja Gdańska w objęciach żołnierza niemieckiego w hełmie i mieczem, po bokach swastyka i herb Gdańska, w otoku..
250 zł
200 zł
Piotr I 1699-1725, medal z okazji zajęcia Wyborga 14.01.1701 r., Aw: Popiersie Piotra I w prawo, n.. Piotr I 1699-1725, medal z okazji zajęcia Wyborga 14.01.1701 r., Aw: Popiersie Piotra I w prawo, n..
941 ROSJA
Piotr I 1699-1725, medal z okazji zajęcia Wyborga 14.01.1701 r., Aw: Popiersie Piotra I w prawo, na ramieniu sygn. T.I.(T.Iwanow), w otoku napis, Rw: Plan oblężonego ..
6 000 zł
5 500 zł