Aukcja nr 37

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
Jesteś w: A37  MEDALE
Piotr I 1699-1725, medal - bitwa nad Pełkiną 6.10.1713, Aw: Popiersie w prawo, na ramieniu sygn. T.. Piotr I 1699-1725, medal - bitwa nad Pełkiną 6.10.1713, Aw: Popiersie w prawo, na ramieniu sygn. T..
942 ROSJA
Piotr I 1699-1725, medal - bitwa nad Pełkiną 6.10.1713, Aw: Popiersie w prawo, na ramieniu sygn. T.I., w otoku napis, Rw: Plan bitwy, powyżej napis SUB CECIDERE TRIVM..
6 000 zł
10 000 zł
pieczęć wygrawerowana na XVIII wiecznej monecie: Dwugłowy orzeł rosyjski, w otoku napis cyrlicą IM.. pieczęć wygrawerowana na XVIII wiecznej monecie: Dwugłowy orzeł rosyjski, w otoku napis cyrlicą IM..
943 ROSJA
pieczęć wygrawerowana na XVIII wiecznej monecie: Dwugłowy orzeł rosyjski, w otoku napis cyrlicą IMPIERATORSKA GOBIELI......, miedź 25 mm, 5.74 g
200 zł
300 zł
Aleksander I 1801-1825, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Pop.. Aleksander I 1801-1825, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Pop..
944 ROSJA
Aleksander I 1801-1825, medal nagrodowy Moskiewskiego Towarzystwa Gospodarstwa Wiejskiego, Aw: Popiersie Aleksandra I w lewo, wokół wieniec z liści oliwnych i dębowyc..
500 zł
520 zł
Mikołaj I 1825-1855, medal koronacyjny 1826 r., Aw: Popiersie w prawo, sygn.W.Aleksiejew, w otoku .. Mikołaj I 1825-1855, medal koronacyjny 1826 r., Aw: Popiersie w prawo, sygn.W.Aleksiejew, w otoku ..
945 ROSJA
Mikołaj I 1825-1855, medal koronacyjny 1826 r., Aw: Popiersie w prawo, sygn.W.Aleksiejew, w otoku napis, Rw: Na kolumnie korona, powyżej oko opatrzności, poniżej w od..
1 000 zł
800 zł
Aleksander II 1855-1881, medal na wzniesienie pomnika Mikołaja I, 1859 r., Aw: Popiersie cara w mu.. Aleksander II 1855-1881, medal na wzniesienie pomnika Mikołaja I, 1859 r., Aw: Popiersie cara w mu..
946 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, medal na wzniesienie pomnika Mikołaja I, 1859 r., Aw: Popiersie cara w mundurze gwardii konnej i napis w otoku, na ramieniu sygn: P. Brusnicy..
1 400 zł
1 350 zł
Aleksander II 1855-1881, medal na otwarcie pomnika w Nowogrodzie, 1862r., Aw: Medaliony z portreta.. Aleksander II 1855-1881, medal na otwarcie pomnika w Nowogrodzie, 1862r., Aw: Medaliony z portreta..
947 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, medal na otwarcie pomnika w Nowogrodzie, 1862r., Aw: Medaliony z portretami Ruryka-założyciela państwa rosyjskiego i Aleksandra II, powyżej g..
200 zł
Aleksander II 1855-1881, medal Cesarskiej Akademii Medycznej dla prof. Bujalskiego, 1864, Aw: Popi.. Aleksander II 1855-1881, medal Cesarskiej Akademii Medycznej dla prof. Bujalskiego, 1864, Aw: Popi..
948 ROSJA
Aleksander II 1855-1881, medal Cesarskiej Akademii Medycznej dla prof. Bujalskiego, 1864, Aw: Popiersie w mundurze z orderami w prawo, na ramiemiu sygn. P Brusnicyn, ..
I-/II+
UNC-/EF+
1 250 zł
Aleksander III 1881-1894, owalny medalik religijny z 1883, Aw: Matka Boska, Rw: Sobór, data 1883 i.. Aleksander III 1881-1894, owalny medalik religijny z 1883, Aw: Matka Boska, Rw: Sobór, data 1883 i..
949 ROSJA
Aleksander III 1881-1894, owalny medalik religijny z 1883, Aw: Matka Boska, Rw: Sobór, data 1883 i napis w otoku, biały metal 34x26 mm
200 zł
160 zł
Mikołaj II 1894-1917, medalik z uszkiem z popiersiem prezydenta Francji, 1897 r., Aw: Popiersie pr.. Mikołaj II 1894-1917, medalik z uszkiem z popiersiem prezydenta Francji, 1897 r., Aw: Popiersie pr..
950 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medalik z uszkiem z popiersiem prezydenta Francji, 1897 r., Aw: Popiersie prezydenta F.Faure, Rw: Kobieta w stroju rosyjskim witająca chlebem i ..
200 zł
200 zł
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy Ministerstwa Rolnictwa, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikoł.. Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy Ministerstwa Rolnictwa, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikoł..
951 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy Ministerstwa Rolnictwa, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II w lewo, w otoku napis, Rw: W wieńcu z owoców i płodów rolnych..
600 zł
480 zł
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III, Rw: Napis w wie.. Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III, Rw: Napis w wie..
952 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Mikołaja II i Aleksandra III, Rw: Napis w wieńcu z owoców i płodów rolnych, Diakov 1160.1, brąz 65 mm, 137.57, ba..
600 zł
500 zł
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II, Rw: W wieńcu z .. Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II, Rw: W wieńcu z ..
953 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medal nagrodowy, Aw: Popiersia Aleksandra III i Mikołaja II, Rw: W wieńcu z owoców i płodów rolnych napis, Diakov 1160.1, brąz 65.5 mm, 126.54 g
400 zł
Mikołaj II 1894-1917, medal na Stulecie Ministerstwa Wojny 1902 r., Aw: Głowy Aleksandra I i Mikoł.. Mikołaj II 1894-1917, medal na Stulecie Ministerstwa Wojny 1902 r., Aw: Głowy Aleksandra I i Mikoł..
954 ROSJA
Mikołaj II 1894-1917, medal na Stulecie Ministerstwa Wojny 1902 r., Aw: Głowy Aleksandra I i Mikołaja II w lewo, Rw: Siedząca Atena Pallas z kopią w lewej i tarczą w ..
500 zł
Pius XI 1922-1939, medal z 1925 r., Aw: Popiersie papieża w prawo, z tyłu sygn. S.Johnson, Rw: Pap.. Pius XI 1922-1939, medal z 1925 r., Aw: Popiersie papieża w prawo, z tyłu sygn. S.Johnson, Rw: Pap..
955 WATYKAN
Pius XI 1922-1939, medal z 1925 r., Aw: Popiersie papieża w prawo, z tyłu sygn. S.Johnson, Rw: Papież, biskupi i grupa wiernych modlący się przed Bramą Świętą, brąz z..
I-/II+
UNC-/EF+
150 zł
300 zł