Aukcja 37 / 935

USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007

medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych przez Rosjan, Aw: Krzyż z sercem i koroną cierniową, napisy, Rw: Orzeł Legionowy na tle szabli i sztandaru, napisy, medal wykonał zakład Jana Knedlera nakładem Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego, brąz 29 mm, Strzałk. 345 R, patyna

Numer: 935
Opis: POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE. medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych przez Rosjan, Aw: Krzyż z sercem i koroną cierniową, napisy, Rw: Orzeł Legionowy na tle szabli i sztandaru, napisy, medal wykonał zakład Jana Knedlera nakładem Ligi Kobiet Pogotowia Wojennego, brąz 29 mm, Strzałk. 345 R, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 01-12-2007
Cena szacunkowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 100 zł
Cena wylicytowana: 300 zł
Ilość odsłon: 1070