Aukcja nr 37
USD/PLN: 2.460 | EUR/PLN: 3.600 | data: 01-12-2007
928 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medalik okrągły z uszkiem sygnowany Głowacki wybity w 1882 na paniątkę 500-lecia Obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem i napis wokoło, .. |
150 zł 170 zł
929 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medalik okrągły z uszkiem z sygmaturami WYK. F. WITKOWSKI oraz ODB. FAB. P. BITSCHAN, wybity na pamiątkę 500-lecia Obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, Aw: Książę wr.. |
150 zł | |
930 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medalik okrągły z uszkiem sygnowany W. GłOWACKI wybity w 1885 na pamiątkę tysiąclecia śmierci św. Metodego, Aw: Święci Cyryl i Metody, napis wokoło, Rw: Trzy chorągwi.. |
I UNC |
250 zł 200 zł
931 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medalik owalny z uszkiem niesygnowany - pamiątka ze Starego Sącza, Aw: Ołtarz poświęcony błogosławionej Kunegundzie (zwanej Kingą - żonie Bolesława Wstydliwego) i nap.. |
II+ EF+ |
150 zł 120 zł
932 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE kokarda z wstążki z czarnej mory z przynitowaną do niej koroną oraz z połączonym z nią za pomocą kółeczka owalnego medalika (20 x 24 mm) z Orłem w koronie, biały meta.. |
600 zł 720 zł
933 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medalik okrągły z uszkiem dwustronnie sygnowany J.M. (J. Meissner lub J. Markowski) wybity w 1915 roku w 85 rocznicę Powstania Listopadowego, Aw: Orzeł i napis, Rw: N.. |
II+ EF+ |
200 zł 260 zł
934 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medal sygnowany CA (Cyprian Alkiewicz) wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci bohaterów poległych w bitwie o Olszynkę Grochowską, Aw: Orzeł i napisy, Rw: Mogiła pol.. |
I UNC |
150 zł 190 zł
935 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medal niesygnowany wybity w 1916 roku dla uczczenia pamięci Członków Rządu Narodowego straconych przez Rosjan, Aw: Krzyż z sercem i koroną cierniową, napisy, Rw: Orze.. |
I- UNC- |
125 zł 300 zł
936 | POLSKA / MEDALIKI RELIGIJNE I PAMIĄTKI PATRIOTYCZNE medal niesygnowany wybity w 1917 roku z okazji 54 rocznicy Powstania Styczniowego, Aw: Krzyż opleciony wieńcem cierniowym i napisy, Rw: Tarcza z herbami Polski i Litw.. |
100 zł 300 zł