Aukcja nr 35
USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
637 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz |
I UNC |
250 zł 600 zł
638 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną patyną, rant odbity tylko częściowo- ciekawostka kolekcjonerska |
I UNC |
300 zł 4 800 zł
639 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 500 zł
640 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania |
I UNC |
200 zł 260 zł
641 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna |
I UNC |
250 zł 720 zł
642 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowania egzemplarz, na rewersie złocista patyna |
I UNC |
300 zł 2 000 zł
643 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna |
I UNC |
500 zł 1 450 zł
644 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne |
I UNC |
450 zł 820 zł
645 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie |
I/I- UNC/UNC- |
450 zł 760 zł
646 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną |
I UNC |
400 zł 1 900 zł
647 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane |
I UNC |
400 zł 920 zł
648 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna |
I/I- UNC/UNC- |
250 zł 270 zł
649 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie |
I/I- UNC/UNC- |
600 zł 2 850 zł
650 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie |
III VF |
250 zł 200 zł
651 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 120 zł
652 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna |
I/I- UNC/UNC- |
150 zł 120 zł
653 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1923, Kings Norton, bez znaku mennicy, Parchimowicz 101 a, wyśmienicie zachowany, delikatna patyna |
I UNC |
200 zł 300 zł
654 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz |
I UNC |
200 zł 820 zł
655 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c, piękny egzemplarz |
I UNC |
200 zł 900 zł
656 | II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne 50 złotych (bez nominału) 1924, Warszawa, Przysięga rycerza, Parchimowicz P-165 a, wybito 105 sztuk, miedź 10.47 g, rzadkie i bardzo ładnie zachowane, patyna |
I UNC |
5 000 zł 10 500 zł