Aukcja nr 35

USD/PLN: 2.840 | EUR/PLN: 3.790 | data: 02-12-2006
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz
637 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, wyśmienity egzemplarz
250 zł
600 zł
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną pa.. 2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną pa..
638 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1932, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 a, pięknie zachowany egzemplarz z ładną patyną, rant odbity tylko częściowo- ciekawostka kolekcjonerska
300 zł
4 800 zł
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania 2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania
639 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1933, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 b, wyśmienity stan zachowania
200 zł
500 zł
640 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
200 zł
260 zł
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna 2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna
641 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Głowa Kobiety, Parchimowicz 110 c, wyśmienicie zachowane, złocista patyna
250 zł
720 zł
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowan.. 2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowan..
642 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 złote 1934, Warszawa, Józef Piłsudski, Parchimowicz 111 a, piękny i rzadki w tym stanie zachowania egzemplarz, na rewersie złocista patyna
300 zł
2 000 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
643 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, wyśmienity egzemplarz, patyna
500 zł
1 450 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
644 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, bardzo ładne
450 zł
820 zł
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie 1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie
645 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1924, Paryż, Parchimowicz 107 a, niewielkie rysy na rewersie
I/I-
UNC/UNC-
450 zł
760 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną
646 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, egzemplarz okazowy z delikatną patyną
400 zł
1 900 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane
647 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, wyśmienicie zachowane
400 zł
920 zł
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna 1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna
648 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1925, Londyn, Parchimowicz 107 b, delikatna patyna
I/I-
UNC/UNC-
250 zł
270 zł
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie 1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie
649 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
1 złoty 1929, Warszawa, Parchimowicz 108, bardzo ładny egzemplarz, niezmiernie rzadki w tym stanie
I/I-
UNC/UNC-
600 zł
2 850 zł
5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie 5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie
650 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
5 groszy 1934, Warszawa, Parchimowicz 103 f, rzadkie
250 zł
200 zł
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna 2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna
651 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
2 grosze 1928, Warszawa, Parchimowicz 102 d, patyna
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
120 zł
652 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
I/I-
UNC/UNC-
150 zł
120 zł
grosz 1923, Kings Norton, bez znaku mennicy, Parchimowicz 101 a, wyśmienicie zachowany, delikatna .. grosz 1923, Kings Norton, bez znaku mennicy, Parchimowicz 101 a, wyśmienicie zachowany, delikatna ..
653 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
grosz 1923, Kings Norton, bez znaku mennicy, Parchimowicz 101 a, wyśmienicie zachowany, delikatna patyna
200 zł
300 zł
grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz
654 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
grosz 1925, Warszawa, Parchimowicz 101.b, piękny egzemplarz
200 zł
820 zł
grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c, piękny egzemplarz grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c, piękny egzemplarz
655 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939
grosz 1927, Warszawa, Parchimowicz 101 c, piękny egzemplarz
200 zł
900 zł
50 złotych (bez nominału) 1924, Warszawa, Przysięga rycerza, Parchimowicz P-165 a, wybito 105 sztu.. 50 złotych (bez nominału) 1924, Warszawa, Przysięga rycerza, Parchimowicz P-165 a, wybito 105 sztu..
656 II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 / Monety próbne
50 złotych (bez nominału) 1924, Warszawa, Przysięga rycerza, Parchimowicz P-165 a, wybito 105 sztuk, miedź 10.47 g, rzadkie i bardzo ładnie zachowane, patyna
5 000 zł
10 500 zł